defectiune sau ce?

DeletedUser8166

Guest
Am o eroare

Am trimis ieri un atc cu revolta astazi pe la 11-12 AM mi-a intrat revolta si cand ma uit imi apare ca acuma jumatate de ora o inceput revolta

Si mai am o problema pe la 13 am primit un raport in care orarul de atac spunea ca atacul o ajuns la 18:50 pe cand era 13 si am o groaza de rapoarte la 18:50


Rog un administrator sa ma lamureasca in legatura cu asta

Sunt de pe lumea iota
 

DeletedUser

Guest
@sergiunasca:
Aceasta problema ne-a mai fost sesizata astazi de catre un jucator si s-au trimis cereri tehnicienilor pentru verificare.

Nu stim sa va spunem inca nici de ce, nici cum de s-a intamplat asa ceva. Momentan nu putem decat sa ne cerem scuze pentru situatia creata.

Inca ceva, pe viitor va rog sa raportati astfel de situatii/erori prin sistemul de asistenta(suport).

@patric14: Au existat tot felul de probleme pe lumea Iota in cursul zilei de astazi, dar banuiesc ca acum poti intra.
 

DeletedUser4546

Guest
Intrebare:

Mai raspunde cineva la tichetele depuse pentru lumea eta???
Am semnalat azi dimineata o problema prin sistemul suport si inca mai astept raspuns.
Poate se sinchiseste totusi careva dintre administratorii de pe eta sa-mi raspunda in decursul zilei de azi.....sau poate nu...
 

DeletedUser

Guest
Raspunsurile vin in limita disponibilitatii timpului. Majoritatea in decurs de 24 de ore.

Totusi, cazul dumneavoastra e putin mai special (a fost vazut de dimineata) si problema respectiva raportata si echipei tehnice. Sa fiu sincer, nu m-as astepta sa puteti in intra in cont inainte de a expira acel contor.
 

DeletedUser4546

Guest
Asteptam si eu un raspuns, orice raspuns.... sa stiu ca n-am vorbit singura, ca televizoru'.
Oricum, multumesc pentru raspuns.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus