De ce jucam grepolis?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce pot sa mai spun!? :heh: ...eu sunt inca in spatiu, :huh: nu inteleg inca multe,de exemplu nu inteleg de ce se misca asa de incet,de ce produc asa de putin materiile prime,mina,cariera si cheresteaua? Si totusi, imi place ideea de a construi ceva,nu-mi place ca trebuie sa atac, ca sa pot face rost de materie prima pentru constructii sau armata,dar gandesc ca sunt barbari precum ce-i de la ,,Triburile" si-mi vad de treaba in continuare:p :heh:
 

DeletedUser

Guest
Da, cu adevărat, mai sunt şi unii mai neînţelegători.Dacă eram pe The West, sunt oameni de treabă, ca aici.Dar aici sunt mai înţelegători (cei buni) şi mai enervenţi (cei răi).Aici dacă ai nimerit nashpa, e greu.Te atacă.Dar dacă eşti experimentat şi ai mai jucat, este foarte uşor.Ăsta este farmecul jocului:că este foarte simplu de înţeles.Odată ce ai învăţat bine, te poţi descurca super oriunde, oricum şi oricând!
 

DeletedUser

Guest
Da, cu adevărat, mai sunt şi unii mai neînţelegători.Dacă eram pe The West, sunt oameni de treabă, ca aici.Dar aici sunt mai înţelegători (cei buni) şi mai enervenţi (cei răi).Aici dacă ai nimerit nashpa, e greu.Te atacă.Dar dacă eşti experimentat şi ai mai jucat, este foarte uşor.Ăsta este farmecul jocului:că este foarte simplu de înţeles.Odată ce ai învăţat bine, te poţi descurca super oriunde, oricum şi oricând!

tu esti constient ca asta e un topic care se numeste " de ce jucam grepolis"
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca ma jok pentru a fi alaturi de prieteni mei de pe forum si cei din oras :)
 

DeletedUser6312

Guest
Joc grepolis pentru ca am timp, imi place si ca bonus imi fac prieteni :p
Mi-am facut cativa prieteni exceptionali aici :D Pana la urma e si un joc de socializare :)
 

DeletedUser

Guest
Am jucat doar ca sa imi fac vreo 2-3 colonii sau cum se numeau alea :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus