de ce a murit grepolis?

de ce a murit grepolis?

• chargeback

Voturi: 1 2,9%
  • bot

Voturi: 4 11,8%
  • echipa administrativa

Voturi: 3 8,8%
  • lipsa playeri

Voturi: 2 5,9%
  • david

Voturi: 2 5,9%
  • toate cele de mai sus

Voturi: 22 64,7%

• Total votanți
    34

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Echipa administrativa foarte prost gestionata, admini care nu au treaba cu regulamentul si cum se admineaza pe un server/lume! Unii dintre ei care au lasat sa mearga ilegalitatile din echipa care il sponsoriza!

O sa ajunga server-ul incet..incet sa fie combinat cu cel din uk in maxim 1-2 ani

twistdark1

Stie Tot
Pai am scris odata testicule peiorativ si am luat ban 2 sapt :)))) Probabil inca sunt multi banati . Au instaurat baietii inchizitia

Lord Smaug

Stie Tot
Vand cont cu poveste, a trecut prin multe(o videochatista, o laura neamtu si o david)
imagej.png
De asemenea, vand si acest tablou la nu mai putin de 2 mii de euro:

de_pus_in_rama.png
accept crypto

amvenitsacitesc

Membru Nou
1718141276407.png

@NoobFromRo Chiar asa prost tot ai ramas si mereu vei fi un prost? Deaia tu ma blochezi ca sa te bagi in beci sa nu te cert eu? Contacteaza-ma cand ma scoti de la block pe whatsapp, si daca esti un barbat vrednic si jucator pro ca n-ai jucat vreodata crigl, te invit sa ma deblochezi, altfel tot prost ramai :))

Ce sa rupi tu ma fasul? Ca daca vin in Oradea unde stai tu si iti rup eu ,,fasul" mai poti sa comentezi? Halal, un copil frustrat
El are gura mare, tot el ma are la block! tot el are gura mare, si tot ma are la block pe whatsapp... Te credeam un barbat da chiar asa fetita tot ai ramas, fetito. stii vorba ala, un slab va ramane un slab. Mai lasa si tu Crigl la 3 dimineata ca prea te vad on, cum farmezi :)))

Ultima editare:

amvenitsacitesc

Membru Nou
Urecheat nefericit...
Odata ca in povestea.. Unui Urecheat...
S-a nascut un copil minune pe numele Tudor... A.K.A NoobFromRo, care provine de la OppenHeimer, luat din filmul Oppenheimer, de cand cu razboi..
A crescut alaturi de parintii... A crescut alaturi de ,,prieteni"..
A inteles ca a primit Bully cand era mic din cauza ca avea ureche in aer...
Odata a coborat un Dumnezeu la el...
Si i-a spus sa se opereze, sau sa aleaga familia, sau sa se joace Grepolis...
Si a ales Grepolis si de atunci i-a inceput povestea cu grepolis...
N-are iubita. N-are familie. N-are nimic...
Grepolis e viata lui, sotia lui, fericirea lui...
Nici banul nu il poate impiedica sa joace grepolis...
Nici furtul... Nici Crigl... Nici botul nu poate impiedica nimic...
Pana cand Grepolis se va inchide, atunci va suferi in tacere...
Cu lacrimi in ochii..De dorul dupa Hakuna Matata...
Posteaza cu fiecare numele de orase... Pana cand il vor ierta...
Dumnezeu mare... El pune si la descriere Memories Hakuna Matata...
Dar stie toata lumea ca Grepolis il face fericit.. Ca fara Grepolis ar muri de tristete...
Ii place sa stea langa gasca... Ca fara gasca ar fi mort...
Pe langa bastarzii ii place sa stea ca un puiut... Nu e in stare sa lupte singur... Of Of Of Doamne...
A inceput si pe lumea noua, ceea ce inseamna ca n-are viata... Cred ca mai mult ca sigur ca primeste bully si in prezent...
Si grepolis il poate calma... Ca fara Grepolis, era un om de nimic...

NoobFromRo

Stie Tot
Tu ai probleme grave ba baiatule, esti obsedat de mine rau =) nu mai dau autografe imi pare rau

Du te dreq vezi un medic ceva, pare grava boala la care faci reclama

Sus