De cand ???

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
De cand postarile trebuiesc aprobate de moderatori ?
Unde traim ?
Cine sunt ei sa-mi cenzureze cuvintele,parerile ?A trecut de mult vremea pumnului in gura !!!Auzi,trebuie aprobarea unui moderator ca sa-mi vada toti postarea !Si daca il fac de trei parale ca merita ???(asa m-am ambalat ca daca ar fi langa mine cine este resposabil de tampenia asta garantat ar fi sac de box !).Ca de raspuns la intrebari,nu stiu raspunde !
Voi face tiket si voi intreba la INNO daca sunt directivele lor.
Va doresc numai bine cu ce a devenit forumul Grepo.ro.

Dar,in alta ordine de idei,LA MULTI ANI,DRAGI CAMARAZI DE GREPO !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
  • "Acest mesaj așteaptă aprobare moderator, și este invizibil pentru utilizatorii obișnuiți."
asa ceva imi apare la o postare !
RUSINE !!!
 

DeletedUser9563

Guest
De cind au observat ca unii se balacaresc pe aici si altii se leaga de echipa de moderare.Degeaba faci tichet la Innogames ca tot Stil iti va raspunde.
 

DeletedUser1411

Guest
La mulți ani pentru 2017, arisan!
Îți doresc un An Nou plin de împliniri personale și sa iei cât mai multe decizii intelepte.


PS. Noile setări au venit odată cu noul format al forumului. Se poate verifica foarte ușor, făcându-ti cont pe un alt server decât cel românesc!
 

DeletedUser12202

Guest
La mulți ani pentru 2017, arisan!
Îți doresc un An Nou plin de împliniri personale și sa iei cât mai multe decizii intelepte.


PS. Noile setări au venit odată cu noul format al forumului. Se poate verifica foarte ușor, făcându-ti cont pe un alt server decât cel românesc!


La multi ani !
Multumesc pt.raspuns.
 
Sus