Daca alianta ta s-ar desfiinta in ce alianta din top 12 te-ai duce?

Daca alianta ta s-ar desfiinta in ce alianta din top 12 te-ai duce?


  • Total votanți
    25
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Acest topic isi propune sa aduca in fata dumneavoastra un sondaj pe o anumita tema. Dupa ce sondajul se va incheia, topicul va fi inchis si va fi deschis altul cu o noua tema.

Daca tribul tau s-ar desfiinta in ce alt trib din top 15 te-ai duce?

ps: De dragul discutiei va rog sa alegeti un trib. Scopul sondajului este de a vedea ce alta alianta inafara de alianta voastra apreciati. V-as ruga sa motivati si alegerea facuta (aveti prieteni acolo, o conducere buna, jucatori buni, etc)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Daca s-ar destrama Baza de tratament nu as prefera nici o alianta , chiar daca am prieteni si in Romania si Avatars , as reuni grupul cu care am plecat si am forma fosta alianta The Spartan Empire .
 

DeletedUser

Guest
aaa

Anticipand ca 3sau 4 din aliantele puse in acest poll vor disparea intr'un timp apropiat probabil as merge pe mana Romaniei tinand cont de faptul ca "idealurile"se aseamana.
 

DeletedUser

Guest
Eu m-as duce in Phoenix pentru ca au trecut prin razboaie grele si inca sunt pe picioare.
 

DeletedUser

Guest
Daca Phoenix-ul s-ar desfiinta , s-ar putea sa imi iau talpasita din acea lume , si/sau sa contactez lumea care a fost in aceasta alianta , si le voi spune daca doresc sa " o luam de la capat " ..
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea vrea la noi in phoenix,se vede,adica nici nu cred ca celelalte ofera imaginea unui colectiv unit,ce joaca sa se distreze,asa cum face aceasta alianta!
Poate exista insa in orice caz nu e top 3.
Eu dac-ar fi sa se termine as pleca in ambu black,indiferent de vecini:angry:
(SW):pro:
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea vrea la noi in phoenix,se vede,adica nici nu cred ca celelalte ofera imaginea unui colectiv unit,ce joaca sa se distreze,asa cum face aceasta alianta!
Poate exista insa in orice caz nu e top 3.
Eu dac-ar fi sa se termine as pleca in ambu black,indiferent de vecini:angry:
(SW):pro:

Serios? Pune mana pe top si verifica-l. Daca cineva nu se poate numi alianta unita, voi sunteti aceia. Alianta hibrid intre nspe mii de aliante, care mai de care imprastiate. Sa fim seriosi...
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea vrea la noi in phoenix,se vede,adica nici nu cred ca celelalte ofera imaginea unui colectiv unit,ce joaca sa se distreze,asa cum face aceasta alianta!
Poate exista insa in orice caz nu e top 3.
Eu dac-ar fi sa se termine as pleca in ambu black,indiferent de vecini:angry:
(SW):pro:

Mai bine taceai =))
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea vrea la noi in phoenix,se vede,adica nici nu cred ca celelalte ofera imaginea unui colectiv unit,ce joaca sa se distreze,asa cum face aceasta alianta!
Poate exista insa in orice caz nu e top 3.
Eu dac-ar fi sa se termine as pleca in ambu black,indiferent de vecini:angry:
(SW):pro:

bai omule,phoenix ii o corcitura de aliante...ce s-a intamplat cu spiritul dinainte sa fuzionati cu argonautii?atunci erati o alianta adevarata sui va respectam
 

Nihilius

Membru activ
Vad ca multi si-au votat propria alianta desi intrebarea era "Daca alianta ta s-ar desfiinta in ce alianta din top 12 te-ai duce?". Scopul acestui sondaj era sa vedem ce alte aliante mai apreciati inafara de alianta voastra.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Nici una . ( parerea mea ) .
iar eu am precizat , ca daca s-ar desfiinta , as incerca sa o luam de la cap ;).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus