Cv nou?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pentru conducerea grepolis,aveti in plan de a deschide in viitor o noua lume?Si daca da cam prin ce luna?
 

DeletedUser

Guest
Sincer cand am citit titlul prima data m-am gandit la Curriculum Vitae, prostesc nu? Dupa mi-am amintit ca se foloseste "CV" pentru a econimosi timpul care il ocpua scrierea cuvantului "ceva". Acum ca in sfarsit am inteles titlul, ia sa-l deschid si ce surpriza, paradoxal cu titlul subiectul nu contine nimic nou. Acceasi intrebare ludica.

Kuker Cand se va deschide o noua lume se va anunta cu vreo luna inainte. Nimeni din echipa grepolis nu o sa-ti spuna data lansarii acelei lumi inafara anuntului. Noi putem doar sa dam pronosticuri ca intr-o saptamana, o luna in 231 zile si asa mai departe.
 

DeletedUser9247

Guest
In locul tau as spera ca vom fi anuntati in zile urmatoare ca pe 19 decembrie se va deschide o lume noua(cum s-a tot intamplat in ultimii ani).
 

Mr Jack

Super Moderator
Am mai auzit si alti jucatori mentionand aceasta data: 19 decembrie, nu stiu exact de unde a aparut , deocamdata nu avem o data sigura dar sansele ca aceasta sa fie in decembrie sunt foarte mici.
 

DeletedUser

Guest
Multă lume precizează această dată din mai multe motive:
-în fiecare an s-a deschis în decembrie(sau în ianuarie - 2011) o lume nouă(2010, 2012, 2013)
- în decembrie există un eveniment (la care se pot obține beneficii cu aur), deci dacă se deschide o lume la mijlocului lui decembrie, există șanse mari de a cheltui bani pe monede de aur
- pe 25 decembrie se face oferta cu 800 gold pentru 5 opțiuni timp de o lună, iar pe lumile noi se obține cea mai mare vânzare
- există mult timp liber de sărbători :)
 

DeletedUser14105

Guest
Atunci când se va deschide o noua lume se va publica pe forum toate detaliile. Pana atunci am rugămintea sa nu insistați cu asta. Toți jucătorii vor fi anunțați în același timp.
 

DeletedUser13231

Guest
Atunci când se va deschide o noua lume se va publica pe forum toate detaliile. Pana atunci am rugămintea sa nu insistați cu asta. Toți jucătorii vor fi anunțați în același timp.

unde vezi tu ca se insista?

jack a intrebat de unde rumoarea cu 19 si colegul a raspuns

nimeni nu a insistat, dar de asa e la inceput, trebuie sa fi bagacios si ca jucator am vazut ca vrei sa te bagi in seama, acuma de cand ai primit "grade" e jale mare :D
 

DeletedUser9247

Guest
Se insista pentru ca mereu dupa doua luni de la deschiderea unei lumi pe forumul extern se fac destul de multe subiecte asemanatoare cu acesta.
 

DeletedUser14038

Guest
Am mai auzit si alti jucatori mentionand aceasta data: 19 decembrie, nu stiu exact de unde a aparut , deocamdata nu avem o data sigura dar sansele ca aceasta sa fie in decembrie sunt foarte mici.

Probabil din cauza ca in trecut mai multe lumi de joc s-au deschis pe data aceasta din cate am observat si de aceea banuiesc jucatori aceasta data.
 

DeletedUser

Guest
Am mai auzit si alti jucatori mentionand aceasta data: 19 decembrie, nu stiu exact de unde a aparut , deocamdata nu avem o data sigura dar sansele ca aceasta sa fie in decembrie sunt foarte mici.

Bun cu acest raspuns ai cam spus tot. Pe data de 19 decembrie nu se va deschide o noua lume. Deci cel mai probabil urmatoarea lume va fi deschisa in luna Ianuarie - Februarie , si sper sa fie o lume cu setari decente

Atunci când se va deschide o noua lume se va publica pe forum toate detaliile. Pana atunci am rugămintea sa nu insistați cu asta. Toți jucătorii vor fi anunțați în același timp.

Tu prietene de cand esti administrator ? :)
Bafta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9404

Guest
Am si eu o nedumerire...

De ce nu se mai anunta lumea noua afara... atunci cand ajungi la grepolis.com???

E la fel peste tot... tre sa intri pe forum sa auzi de o lume noua :(

Ms..

- - - Actualizat - - -

Cineva ca mine cu username is parola salvate in browser are mari sanse sa nu vada lumea noua niciodata...

Sa intri pe forum tot la 2 zile iarashi nu e ok :((
 

Mr Jack

Super Moderator
Nu mai tin minte exact daca apare si anunt pe pagina de logare dar sigur se trimite mail cand se deschide o lume noua la toate adresele din baza de date
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus