Cuvantul zilei

DeletedUser

Guest
La inceput a fost doar PAMANTUL. Apoi a aparut Masculu Alfa. Si toate muierili il urmara ...hahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Dupa ce pleca Masculu Alfa,ramase doar PRAFUL.Muierile il urmara...hahaha
 

ciclin

Stie Tot
Masculul Alfa--- unul si acelasi cu Prieten cu ''diavolul'' :)) un personaj interesant pe forumul asta :))


Cuvantul zilei : mister :)/:)/:)
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce pleca Masculu Alfa,ramase doar PRAFUL.Muierile il urmara...hahaha

Aici ai dreptate, nu te pot contrazice. In general cand plec eu,ramane doar praful in urma mea,dar pt ca sunt zgarcit, nici pe-ala nu-l las in spate ....hahaha
O singura categorie de muieri nu ma pot urma pe mine: Muierili Inundate . Alea il urmeaza pe Isus :)))
Corpul uman este plin de H2O. Sa nu se simta jignite femeile grase pt chestia asta dar este dovedita stiintific si sustinuta de toti marii savanti de pe mapamond ...hihihi
Cuvantul Zilei :Muierili Inundate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Am o erata pentru tine,nu te poti "inunda "doar cu H2O,mai pune malt, hamei si saorma..hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt mai suplu decat ADONIS. Vrei sa vezi trupul meu de Adonis?
Femeile inundate baga in ele ca spartele. Si nu dar produsele alea expuse de tine mai sus.
Sa vezi cum baga stiuleti pe gura ....hahaha
 

DeletedUser

Guest
Nu trezi mortii daca nu esti pregatit sa-i intampini....hahaha


Apropo,deja am un numar ghinionist
Ultima reputaţie primită (13 punct(e) în total)
Colegii vostrii de pe triburi am vazut ca au scos porcaria asta cu reputatia. Foarte bine au facut. Reputatia asta implica si riscuri majore. Ca de exemplu injuraturile. Ce se intampla daca injur pe cineva ca reputatie? Ca nu se poate pedepsi faptul ca ai dat o reputatie proasta cuiva? :D Normal ar trebui sa fiu banat dar punctele alea care eu le-am dat si ce mesaj i-am lasat la reputatie raman? Nu e bine, ramane omul fara reputatie si nu e bine deloc ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
portocale , nu mi-ajug niciodata iarna
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 
Sus