Cutia Pandorei

DeletedUser14175

Guest
Cred ca ai incuracat pe wiki iconitele pentru locul 1 si locul 3 ... aparent locul 1 are lauri de bronz, iar locul 3 lauri de aur ...
 

DeletedUser16649

Guest
Cred ca ai incuracat pe wiki iconitele pentru locul 1 si locul 3 ... aparent locul 1 are lauri de bronz, iar locul 3 lauri de aur ...
incompetenta
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser16647

Guest
imi place foarte mult acest eveniment si am o parere buna,e bine daca bagati mai des astfel de evenimente
 

DeletedUser14175

Guest
eventul devine o prostie, deja mi au esuat 4 incercari la cutia 11, doua dintre ele au fost pe full bonusuri ... in stilul asta daca fac o cutie pe zi e foarte bine ...
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser14175

Guest
Si eu tot in top 10 ma aflu, cred ca dimineata eram pe 5. Dar am dat 4 incercari si doua erau pe full sanse ... deci deja am pierdut 400 populatie din trupe aiurea ...
 

DeletedUser14175

Guest
Buna dimineata, am si eu o intrebare pentru cunoscatori, de ce de la a 15-a cutie deschisa incepi sa scapi spiritul cand sansa misiuni este de 49%,65 s.a..m.d in comparatie cu misiunile care au sanse de 31%,36% ?
Ieri la a 16-a cutie am pierdut peste o mie de trupe pe misiuni cu o sansa de baza mare si am reusit sa inchid cutia pana la urma cu misiuni unde sansa de baza era mai mica.
Este bug sau isi are scopul doar ca sa te calce pe nervi ? :)
totul tine de sanse ... si eu am gresit de ex trupele, am citit gresit numele misiunii si am reusit o cu sanse 30% ...
 

DeletedUser14175

Guest
Vorbesc de sansa de baza nu de total sansa, faci totul ca la carte si totusi de arde unde nu te astepti.
pai e ca la orfeu ... poti sa il ai de 20 cu 90% sanse, ai 10% sanse sa nu reuseasca ... nu cred ca e un bug ...
 

DeletedUser14175

Guest
Nu cred, eu vorbesc de faptul ca am prins pe 5 misiuni sansa de baza care era peste 50% si sansa totala peste 60 si in 4 din ele spiritul a scapat, in schimb la aceasi cutie am prins misiuni si de 31% cu sansa de baza si totusi a fost capturat spiritul ( cum am spus mai sus, cu misiunile de genul am reusit sa inchid cutia )
Sa dau un alt exemplu la cutia 17 am dat deja drumul la 5 misiuni dintre care am prins asa
31%/ 44% / 49% / 54%/ 61% dupa parerea si logica ta la care din procentele astea am reusit sa capturez spiritul ?
( Desigur sansa totala este maxima )
si eu am avut 4 spirite scapate la aceleasi misiuni ... acuma nush ce sa zic ... pana la urma poate un mic bug intentionat te obliga sa bagi niste gold pentru trupe
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

Missis Bella

Membru activ
De ce nu ne comunici si ce nu-ti place? E usor sa scri "o mizerie"...
Imi permit eu sa spun ce nu mi-a placut ... la joc ... sper sa posteze si suly1976 ...

Personal mi se par recompensele mici, faci o misiune pe insula si ai luat aceeasi recompensa. Intrucat e eveniment , ar trebui ca toate recompensele sa fie speciale. Trebuie sa astepti cam 5 ore sa se deschida din nou cutia iar apoi pierzi aproximativ o ora sa faci misiunile , in consecinta trebuie sa alocam prea mult din timpul nostru pentru acele recompense.Evenimentul nu poate fi accesat de pe telefon consecinta, cei care joaca doar de pe telefon sunt dezavantajati fata de alti., Recompensati cu premii mai maricele vor fi cei care vor investi gold, nu stiu daca va ajunge cineva la recompensa 40 /41 fara premium. . Au fost si evenimente mai bune si mai atractive. In conditiile in care numarul jucatorilor scade , INNO ar trebui sa fie mai darnic si sa vina cu oferte mai atractive pentru premium , exact ca in economia de piata ... ca sa rezisti trebuie sa vii cu ceva nou , mai bun si ieftin.
 

DeletedUser16650

Guest
sincer sa fiu doar o pierdere de timp. nu se merita jucat nici pe degeaba dar sa mai bagi si o groaza de gold. tre sa trimit de 3 ori pe aceeasi misiune ca sa fie cu succes chiar daca am bonusul pe unitati la maxim :))) plus ca premiile lasa de dorit.
 

DeletedUser14175

Guest
eu am primit cadou de 8 ani pe grepo, 4 simturi galbene
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14175

Guest
mai am eu o nemultumire ... pai voi ne dati de exemplu 16/20 mitice, dar la bireme si usoare tot atatea ne dati? se pune semnul egal intre bireme si manticore sau grifoni? pai decat sa imi dea 16 bireme, mai bine imi mai da 16 grifoni ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser11326

Guest
Cutia pandorei, nu are nici o logica. E o mare taca, Cand zici ca termini si tu o cutie, numai bine ca-ti esueaza 2-3 misiuni si se termina armata. Reusesti o misiune la care nici nu te astepti si o alta la care ai barele pline iti esueaza. Nu mai zic de cadourile din cutiile inchise, vai si amar.
 
Sus