Curiozitate

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deschid acest topic in speranta ca voi afla ce v-ar place sa vedeti, sa discutam sau sa organizam pe forum
As dori sa expuneti: idei, pareri, opinii concrete.
Cele mai realiste propuneri vor fi premiate si puse in practica

Eu am postat in baza primului post! daca am gresit thread-ul imi cer scuze!
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
la sectiunea intrebari sa le explice intrebarea admini care stiu sa e explice de ce e asa si ce face cum e in joc nu uni jucatori care dau si ei fara sa aib habar
 

DeletedUser9364

Guest
am si eu o intrebare :daca un jucator are deja un cont format pe o lume si vrea sa mearga in alta dar vrea sa fie aproape de un prieten ,acesta ii trimite pur si simplu invitatie printrun link,iar jucator se va aseza in locatia aleasa de cel care la invitat?
 

DeletedUser

Guest
Salut . Sper sa-mi lamuriti si mie o curiozitate , de aceea postez in acest topic . Este posibil ca eu pe nava luata pe un oras de-al meu sa fac de exemplu 40 k puncte de aparare ? Si daca da in ce conditii . Rog raspunsuri scurte clare si la obiect . Fara spam inutil

PS : Si daca exista vreun loc pe undeva unde pot gasi vreo statistica gen ... aparatorul zilei , ceva de genul , care este adresa :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
faci puncte de aparare atunci cand..aperi ceva, fie ca este un oras al tau, fie ca este un oras in curs de cucerire...
daca nu am inteles bine intrebarea imi cer scuze.
 

DeletedUser

Guest
Cum fac puncte mai repede?

- - - Updated - - -

Cum fac puncte mai repede?
 

DeletedUser2743

Guest
Cum fac puncte mai repede?
Este foarte simplu daca ai doar un singur oras il faci de ataca(terestru(hopliti,prastiasi,calareti,care + navala (nava usoara) si faci puncte atacand in jurul tau jucatorii care nu sunt din alianta ta sau de la aliati dupa ce te ridici cu mai multe orase incepi sa dezvolti orasele in functie de zona in care te afli.Pentru mai multe detalii cauta pe forum
 

DeletedUser5930

Guest
Cînd va apărea o Lume nouă și ce sistem de cucerie va avea???
 

DeletedUser1411

Guest
Veti fi anuntati din timp..atat despre deschiderea noii lumi cat si despre setarile acesteia!
 

Mr Jack

Super Moderator
punctele de reputatie sunt o modalitate de a rasplati activitatea pe forum
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Punctele de reputatie de pe forumul extern al jocului nu au nici o legatura cu punctele de cultura pe care le poti vedea in Agora, te rog nu dezinforma.

Punctele de reputatie sunt acordate pentru postarile de aici de pe forum, pe cand punctele de cultura din joc sunt necesare pentru cucerirea oraselor.
 

DeletedUser

Guest
...de exemplu cum ii dau eu un +rep lui Anca pt raspunsul clar din postarea anterioara...sustineti si voi sistemul de reputatie al jucatorilor ;)
 

DeletedUser8418

Guest
aveti dreptate,scuzatima am gresit,glumeam doar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bineinteles ca exista si utilizatori frustrati precum "bunika karatista" care nu pierde nici o ocazie sa imi administreze cate un -rep la orice comment,fie ca il merit fie ca nu...chiar ma gandeam ca poate ma ratezi o data, dar te-am subestimat...prietene tu ai o fixatie,trebuie sa te tratezi si inca repede...e anormal sa te iei degeaba de oameni pe care nu ii cunosti...pacat ca nu iti po raporta commenturile asociate cu fiecare -rep pe care mi-l dai...in fine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus