Cumpărare instant

Stil

Community Manager
Cumpărare instant


Bună ziua, tuturor!

Dorim să vă informăm despre o funcție la care lucrăm de ceva vreme, pentru a înlocui sistemul actual de reducere a timpului de înjumătățire. În prezent, este posibilă reducerea la jumătate a timpului de construcție de mai multe ori, până când construcția este aproape finalizată. Cu toate acestea, cu această funcție, jucătorii noștri sunt întotdeauna la jumătatea drumului și totuși niciodată acolo, și poate fi destul de costisitoare din punct de vedere al monedelor, mai ales în ultimele etape.
Din acest motiv, dezvoltatorii noștri de joc, au lucrat pentru un timp la un nou concept, pe care l-am numit "cumpărare instant".

Ce este cumpărarea instant?


Prin cumpărarea instant puteți obține construcțiile sau recrutarea imediat, în loc de reducerea timpului la jumătate de mai multe ori. Spre deosebire de înjumătățirea timpului de construcție, cumpărarea instant nu are un preț pe acțiune, dar se calculează în raport cu timpul rămas. Acest lucru înseamnă că, pentru mai mult timp, va fi nevoie de mai multe monede de aur.

ib1.png

Odată cu implementarea acestei facilități, am decis să vă oferim, numai pentru construcții, ultimele 5 minute gratis. De asemenea, am aliniat timpii de construcție pentru primele niveluri ale clădirilor selectate, ca parte îmbunătățită a tutorialului.

ib2.png

Ne-am propus să implementăm această facilitate, începând cu 4 Noiembrie, pe serverul beta, și dorim să vă invităm să testați această nouă facilitate, în special cu noul tutorial. În cazul în care nu sunteți membri ai comunității beta, vă invităm să vă înregistrati, să testați și să ne oferiți un feedback în acest topic.

Echipa Grepolis România

[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus