Cum sa fi Spectator

  • Autor subiect DeletedUser15344
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
Actiune aseara 24:09:2017 ora navei 20:30:08 (timp nava 1 ora )

Atacator coxtelo - Aparator Dionisos2000

Stiu ca multi jucatii de foarte mult timp si ati jucat si pe alte sv inafara de cel romanesc poate imi spuneti si mie daca ati mai vazut pe careva sa dea in halul acesta cum da domnul coxtelo ,caci eu am ceva lumii jucate si nu am vazut ca un jucator fara incercari sa dea 6 atacuri inclusiv nava in aceasi secunda si am jucat si cu Demosul care au oameni de secunda si impotriva Friendsului dar nici la ei nu am vazut ca un jucator sa dea in halul asta cum da distinsul adversar (coxtelo )
Aceasta este a 3 actiune a lui la care suntem spectatori caaci chiar nu avem ce face cand domnul da de unul singur 6 atacuri in secunda cu nava , deci mie unul imi este imposibil sa cred ca omul joaca curat si totusi nu inteleg dc Domnul stil impreuna cu echipa lui inchide ochi ?? (poate ne explica el ) sa facut tichete inca de aseara cand era actiunea in desfasurare mi sa raspuns tocmai astazi la ora 13 la tichet ,desigur cu mesajul 'Va multumim pentru sesizare .bla..bla .bla ' , pai domnule Stil asta este deja a 3 oara cand va sesizam ca omul nu joaca corect , cand o sa dea D-zeu sa luati masurilesi dvs in cauza ???

Aveti mai jos atacurile domnului coxtelo pe actiunea de aseara , sprijinul era la fel in 3 secunde totul ... si totusi omul joaca fara nici o problema .

AKkvypAJQEuAbOg8MEgCtg.png


dA3Cu-47Qe_elIza3ibbVQ.png

---20:30:08

3_fYUtOZSZud3yWfVNDxEQ.png

---20:30:07

Jfws7hUPQUmv5_i-YC3urQ.png

N00C7WzuQrKb623VjncmAQ.png

---20:30:06
4T4kZ7rKQ1eh3b1W6ZUJKw.png

XunF12y3QJWd9KL7M8uPlg.png

---20:30:05
pLppnSl.png

kvp5oWH.png

CxSmWmi.png
 

DeletedUser15344

Guest
Acelasi jucator alta actiune mai vechi, dar tot cu el (9 septembrie)
9qhHWnd.png
aWtRcRV.png
 

DeletedUser15890

Guest
sa inteleg ca va plateste cu aceeasi arma :)) cu prima ocazie ii dau o sticla de vin. sa-ti amintesc cand faceati actiuni pe mine? si toate atacurile si deffu de la tine intrau perfect? fara suparare,da se pare ca hotu striga hotii
te-ai gandit ca omu chiar stie cu secunda? si avand suta de orase are sanse bune sa prinda la secunda de pe cateva orase fara stres. exact aceeasi explicatie ca la actiunile tale :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
:) Domnul George una e sa prinda o alinta intreaga una e sa prinda un sungur jucator atatea .
iti trimit man o invitatie la noi pe naxos sa nu mai fi supi :)
 

DeletedUser15890

Guest
nu sunt suparat :)) am inteles ca ti-a dat video cu demonstratia modului in care se da la sec :))
 

DeletedUser16077

Guest
Da, nu ca vreau sa sa ma implic in lumea Naxos, nu spun ca cineva are dreptate sau nu, dar totusi multi si-au luat ban pentru mai putin. Este absurd de tot, ca unii jucatorii sa primeasca ban pentru 3 consecutive la secunda, iar altii pentru 9999 de atacuri in aceeasi secunda sa nu pateasca nimic.
 

DeletedUser16332

Guest
Incredibil cine se plange :/ lui Norbit i-ar fii rusine de tine...
 
Sus