Cum sa fi Spectator

  • Autor subiect DeletedUser15344
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
Actiune aseara 24:09:2017 ora navei 20:30:08 (timp nava 1 ora )

Atacator coxtelo - Aparator Dionisos2000

Stiu ca multi jucatii de foarte mult timp si ati jucat si pe alte sv inafara de cel romanesc poate imi spuneti si mie daca ati mai vazut pe careva sa dea in halul acesta cum da domnul coxtelo ,caci eu am ceva lumii jucate si nu am vazut ca un jucator fara incercari sa dea 6 atacuri inclusiv nava in aceasi secunda si am jucat si cu Demosul care au oameni de secunda si impotriva Friendsului dar nici la ei nu am vazut ca un jucator sa dea in halul asta cum da distinsul adversar (coxtelo )
Aceasta este a 3 actiune a lui la care suntem spectatori caaci chiar nu avem ce face cand domnul da de unul singur 6 atacuri in secunda cu nava , deci mie unul imi este imposibil sa cred ca omul joaca curat si totusi nu inteleg dc Domnul stil impreuna cu echipa lui inchide ochi ?? (poate ne explica el ) sa facut tichete inca de aseara cand era actiunea in desfasurare mi sa raspuns tocmai astazi la ora 13 la tichet ,desigur cu mesajul 'Va multumim pentru sesizare .bla..bla .bla ' , pai domnule Stil asta este deja a 3 oara cand va sesizam ca omul nu joaca corect , cand o sa dea D-zeu sa luati masurilesi dvs in cauza ???

Aveti mai jos atacurile domnului coxtelo pe actiunea de aseara , sprijinul era la fel in 3 secunde totul ... si totusi omul joaca fara nici o problema .

AKkvypAJQEuAbOg8MEgCtg.png


dA3Cu-47Qe_elIza3ibbVQ.png

---20:30:08

3_fYUtOZSZud3yWfVNDxEQ.png

---20:30:07

Jfws7hUPQUmv5_i-YC3urQ.png

N00C7WzuQrKb623VjncmAQ.png

---20:30:06
4T4kZ7rKQ1eh3b1W6ZUJKw.png

XunF12y3QJWd9KL7M8uPlg.png

---20:30:05
pLppnSl.png

kvp5oWH.png

CxSmWmi.png
 

DeletedUser15344

Guest
Acelasi jucator alta actiune

mai vechi, dar tot cu el (9 septembrie)
9qhHWnd.png

aWtRcRV.png
 

DeletedUser15890

Guest
cand o dau ei la sec,e normal,e cunoasterea jocului,experienta,etc .cand e adversaru e boot clar :)) desi cum am mai spus,pe actiunile facute pe mine le veneau toate perfect. si aici ma refer in special la iuli,la el cam 80% din atacuri si deff sunt la secunda.da na,la unii stiinta jocului,la altii acuzatii de boot
 

DeletedUser15344

Guest
7bal astept un raspuns in urma demonstratiei facute aseara ......sau esti prea orgolios sa recunosti cand judeci gresit un om?????

da ma cu nava de la 1:51 minute
si atacurile impartite adica cate 50 usoare normal sa nimeresti din full il inparti in 6 normal sa nimeresti oare pe actiune tot asa ataci cu cate 50 usoare ?
videoul nu il pot descarca posteazal pe youtube
 

DeletedUser15344

Guest
nu sunt plangacios ma :) nu am vazut inca pana acum pe nimeni sa dea 6 atacuri in sec cu nava da nimeresti unul 2 dar nu 6 :)

Mr Joker ai avut dreptate ca o sa scrii toamna dar nu te mai gasesc in harta :))) si cat erai erai degeaba :)))))) sau stai ca ma insel spargeai navele colegilor tai ha ha ha ha :)))
 

DeletedUser8998

Guest
Nai tu treaba,ramai tu pe harta cu colegii tai
Nu e tarziu sa apar pe harta ,mai pune niste raposte ca imi plac
O zi faina la toti
 

DeletedUser15344

Guest
da bre ai 130 orase si cate te poti folosi pe actiune 30- maxim 40 si eu am 160 asta nu inseamna ca pe o actiune ma folosesc de toate :)
 

DeletedUser15344

Guest
ce video e asta ba ca nu am inteles nimic din el . defapt ce sa vad din el ???
 

DeletedUser15344

Guest
omule tu ai probleme mentale

din fimuletul tau de 2lei nu se intelege nimic sa nu mai spun ca incepe cu 3atacuri din 6deja lansate pai asa vrei tu ma sa demonstrezi ca nu folosesti boot eu vream sa vad cum reusesti sa dai 6si nava in aceasi secunda
 

DeletedUser15890

Guest
iuli,cred ca tu ai probleme omule.am vazut si eu filmuletu acum.cred ca e destul de clar.iar daca statea si dadea drumu la cate atacuri avea planificate si deffu planificat,cate crezi ca prindeau secunda? avea vreo 30 de atacuri si 30 de deffuri aproximativ. faceti vreo 5k tikete si lasati vrajeala asta de prost gust.

Bravo costele,ai aratat cum se joaca corect
 

DeletedUser15344

Guest
ba asa face si cand are actiune ?????

ba ma lasi ce dreacu ma veniti cu prosti din astea la mn . cand ai multe atacuri in decurs de un minut tot asa procedeaza ????? sau sa nu mai spun de incercari ????? loool

sa nu mai spun ca nu vad bara vad doar o parte din ecran si atat:)
ce patetici sunteti:)
 

DeletedUser15344

Guest

Uite Domnule Coxtelo cum se face un film video nu cum ati facut dvs :)

la dvs nu se vede aproape nimic nici nu se intelege app nimic sa nu mai spun ca nu stiu cum o sa retrageti /lansat atacuri sprijin din comenzi cand aveti 20-30 atacuri de dat pt ca nu ati mai gasi orasul de retras si de retrimis iar , asta una la mana ,doi la mana sa va spun ceva cu cat timpul e mai scurt si orase multe (atac /sprijin ) de trimis cu atat veti avea mai multe orase (atacuri/ sprijin)
ratate deoarece timpul este mic si pot fi 2 3 4 atacuri/sprijin de lansat in acelasi timp si timp de reactie mic :)

Sa spunem ca eu am avut un pic lag de pc la munca am fost mai ghinionist (din 60 atac sprijin ),dar
tot e imposibil pt mine sa cred ca dvs ati incadrat corect chiar 6 atacuri inclusiv nava in aceasi secunda sa nu mai spun de restul cu mult mai putine orase . asa ca domnule corect va invit sa faceti iar un video de la maxim o ora pe un coleg de al dvs sa imi prindeti nu 6 macar 4 atacuri in sec. cu nava si da domnule atunci jos palaria pt dvs . nu un atac si un sprijin ca ala si din noroc il nimeriti ..... Demonstrati ca nu sunteti un bootist ordinar si jos palaria :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16037

Guest
Am urmarit filmuletul tau si m-am convins ca habar nu ai cum sa lucrezi cand faci o actiune cu planificator .....de aia nu intelegi cum le incadrez eu.
Daca ti-as arata cum procedez eu ar trebui sa ma platesti prietene pentru scolarizare....iar la mine cursurile sant scumpe ....nu goldul te face jucator de grepolis
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

La urmatoarea mea actiune voi filma asa cum vrei tu incepand de la lansarea primului atac si pana la final pe full scren .....pentru a intra in posesia acestei filmari va trebui sa faci exact ce au facut si fostii mei colegi .....iti dai stergere si dispari de pe acest servar impreuna cu toti apropiatii tai .
Asta ar fi pretul pe care trebuie sa-l platesti pentru scolarizare.

In acelasi timp iti ceri scuze fata de toti cei pe care i-ai jignit .
Asa fi dur costele. arata-le cum se joaca grepolis in adevaratul sens al cuvantului...
 

DeletedUser16037

Guest
iar pt bila , legat de sageti , care a avut mai multe sageti ? noi sau voi ? la noi a avut sageti multe miki jun dar aia nu se ia in considerare deoarece faceau parte tot din grupul vostru. bibiq, lord, alexuts, s.a.m.d. deci in contul vostru au fost sagetile deoarece tot la voi au ajuns, pt voi luptau.
 

DeletedUser15344

Guest
Am urmarit filmuletul tau si m-am convins ca habar nu ai cum sa lucrezi cand faci o actiune cu planificator .....de aia nu intelegi cum le incadrez eu.
Daca ti-as arata cum procedez eu ar trebui sa ma platesti prietene pentru scolarizare....iar la mine cursurile sant scumpe ....nu goldul te face jucator de grepolis
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

La urmatoarea mea actiune voi filma asa cum vrei tu incepand de la lansarea primului atac si pana la final pe full scren .....pentru a intra in posesia acestei filmari va trebui sa faci exact ce au facut si fostii mei colegi .....iti dai stergere si dispari de pe acest servar impreuna cu toti apropiatii tai .
Asta ar fi pretul pe care trebuie sa-l platesti pentru scolarizare.

In acelasi timp iti ceri scuze fata de toti cei pe care i-ai jignit .


Is satul de mancatori de rahat daca erai barbat si om cu caracter dovedeai cu boot oricine e bun :) am vazut cum lucrezi tu cu planificatorul ha ha hahaha :)))))) esti vai de capul tau ma gandesc ce faci daca trebuie sa dai peste 10 comenzi tot din comenzi retragi sau trebuie sa dai pe 2 tinte ???? sunt satul de zmei din astia ca tine sincer :) iti repet cu boot toti sunt buni si iti repet planificatorul nu da la secunda doar iti da sagetuta cu atacul care urmeaza sa il dai atata tot face planificatorul singurul lucru ce nu l am facut eu e ala ca nu am pus trupele de la inceput in planificator imi lua prea mult timp :)

asa ca nenea coxtelo esti 0 fara boot de cand joc eu nu am vazut pe unul sa dea 6 atacuri inclusiv nava in sec cu nava daramite cum ai dat tu vro 15 atacuri in 4 secunde :)) ba ma lasi sa nu mai spun de sprijin nu stiu ce asteapta inca domnul still si iti repet nu conteaza numarul de orase asa mult cu cat ai mai multe orase cu atat posibilitatea de a rata din ele e mai mare :) sa nu mai spun de incercarii tu nu aveai pic de incercare ai facut un video de 2 lei din care nu se vede nimic .:)
si fi atent
SxlXU5X8QXuNXIAGIDJtcA.png


prea le pui cu mana .

iti repet esti praf nu ai o treaba zici mie de planificator tu ala care retragi atacurile /sprijinul din comenzii (centralizator) vai de capul tau omule si iti repet inca odata ce iti face planificatorul te duce direct la orasul respectiv cu trupele deja puse /selectate planificatorul nu lanseaza atacuri iti repet ca la oameni redusi mental.

Explicati frate unuia lu asta ce face planificatorul.

Stiu alti gen capone ,satana ,braveknight care folosesc foie si pix si rup secundele e vorba de net , dexteritate ,noroc

nu are nici o treaba planificatorul noobul dreacu iti repet .
 

DeletedUser15344

Guest
baaa nooob tu nu ai vazut ca jumatate din wild nu au atacat ???? Au atacat mai mult aliati ca si noi???? nu te mai da rotund ca nu esti

si ia zi-le la oameni dc ai fost banat ca tot bootist esti asa ca mars la somn :) dc nu incerci si pe mine sa faci lectii ?????
 
Sus