cum pot parasi una dintre lumi

  • Autor subiect DeletedUser17004
  • Data de început

DeletedUser17004

Guest
am inceput jocul pe mai multe lumi, in paralel

pe doua dintre ele nu sunt multumit de viteza cu care se desfasoara jocul si as vrea sa renunt, dar doar la caelea doua, nu si la restul lumilor unde sunt jucator activ

cum trebuie sa procedez?
 

nicol 10

Stie Tot
Setari-Stergere cont- confirmare

În momentul în care autorizaţi ştergerea contului pe care îl deţineţi, nu veţi mai avea posibilitatea de a vă conecta. Contul va fi şters după aproximativ 7 zile.

Se va şterge doar contul pentru această lume. Contul pentru forum şi conturile de pe alte servere vor rămâne active.

Din motive de securitate, veţi primi din partea noastră un e-mail în care trebuie să faceţi clic pe un link pentru a confirma ştergerea contului.
 

nicol 10

Stie Tot
ce aveti bre? :) vrea stergere, nu inceput nou, am si citat din setari: '' ........................se va şterge doar contul pentru această lume.................''

colegu vrea sa renunte la doua dintre ...celelalte, astfel ca intra pe fiecare in parte si urmeaza procedura, simplu, facut de zeci de ori
 

Gymus

Membru activ
Ai dreptate Nico... scuza-ma , chiar nu stiam ca se sterge contul doar de pe lumea respectiva... eu traiam cu impresia ca se sterge cu totul...

Scuze inca o data !:rolleyes:
 
Sus