Cucerire 24h? chiar nu este credibil ..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
As dori sa stiu de ce cucerirea unui polis dureaza 24 de ore cand aceasta lume este 3x viteza si ar trebui sa dureze doar 8 ore. Pe lumea Kappa unde viteza este 2x cucerirea unui polis dureaza doar 12 ore. Pe lumile unde vitaza este 1x inteleg ca dureaza 24 de ore.
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea Lamda, durata de cucerire a fost setata in concordanta cu viteza trupelor (spre deosebire de celelalte lumi unde viteza e in concordanta cu viteza de joc a serverului).
 

DeletedUser

Guest
Cand ne-am apucat de Lambda, pe wiki nu erau cumva trecute 8 ore in dreptul cuceririi?
 

DeletedUser

Guest
Ba da... Dar sincer sa fim, nici noi n-am aflat de setarea respectiva pana dupa prima cucerire de pe lumea Lambda...
 

Stil

Community Manager
Este o setare noua aparuta, setare de care nu au stiut cei ce fac update la wiki. Prin urmare greseala imi apartine si mi-o asum, ca nu s-a comunicat.
 

DeletedUser

Guest
Si nu se poate face un chestionar in care sa votam noi astia care-am intrat in speranta ca vom avea parte de setarile trecute initial pe Wiki?
Eu ce fac acum, ma las? Ca sincer, nu sunt multumit deloc de cele 24 de ore.
 

Stil

Community Manager
Din pacate nu se poate, e o setare impusa mai de sus, cel putin in acest moment. Prin urmare nu avea rost un asemenea chestionar. In general tin cont mult de ce vor jucatorii, dar si noi urmam anumite linii.
 

DeletedUser

Guest
Mda, bataie de joc fata de unii prosti care s-au apucat de aceasta lume datorita setarilor. Ma cam vad nevoit sa ma retrag. App, ce se va intampla cu cei care vor face acelasi lucru ca mine, dar care au si bagat premium in joc?

Nu te acuz pe tine, Stil, nu te vad principalul vinovat. Si in fond, a gresi e omeneste. Dar totusi, am stat 9 zile cu un entuziasm pe care l-am pierdut din pacate in ultimele 30 minute :(
 

Stil

Community Manager
Am sa te rog sa nu privesti asa lucrurile.
Gresesti total. Nimeni nu vrea sa isi bata joc.
 

DeletedUser

Guest
Cam nasol treaba cu 24 de ore...daca ar fi cu revolta e alta treaba dar asa...
 

DeletedUser

Guest
Cu intentie sau fara intentie, tot bataie de joc este :)
Poate eu intrasem ca mi-a placut la nebunie setarea aceea, 8 ore la cucerire.
In fine, daca stiam treaba asta poate nu-mi mai faceam cont aici si poate nu mai neglijam alte lumi si colegi, asa cum am facut-o in ultimele zile. Na, trebuie sa ma inteleaga si alianta pe care-o conduc pe alta lume, asa cum trebuie si eu sa-i inteleg pe altii.

O seara placuta si sper ca in viitoarele lumi, aceste modificari sa fie anuntate mai din timp, inainte ca noi sa ne facem o strategie.
 

DeletedUser5815

Guest
mda... si mie mi-a pierit tot entuziasmul ... si 12 ore mi se par mult, ca pe kappa, daramite 24 :(
 

DeletedUser

Guest
Cand am intrat scria clar 8 ore cucerirea,acum...nici nu-mi mai vine sa joc.si cred ca multi gandesc ca mine,daca nu se schimba chestia asta cred ca multi jucatori se vor lasa.:pro:
 

DeletedUser

Guest
sa vedeti ce fericiti o sa fiti ca dureaza 24h cucerirea cand sunteti sub asediu.:D
 

DeletedUser

Guest
Mda dyucy... si daca o sa dureze 48 de ore o sa fim si mai fericiti. Daca o sa dureze 72 de ore o sa fim foarte foarte fericiti. Daca o sa dureze 96 de ore, deja o sa fim toti in extaz, cu ochii dati peste cap. Hai sa ne facem o cruce si sa ne rugam sa dureze 7 zile cucerirea, asta ar insemna fericirea absoluta :)
 

DeletedUser

Guest
Fara nici o suparare dar fiecare are dreptul la parerea sa. Mie cel putin de la inceput mi-ar fi placut ca timpul de cucerire sa fie in concordanta cu viteza trupelor, nu a serverului.
E drept insa ca nu mi-ar fi placut sa aflu asta dupa ce am intrat pe lumea de joc...

Am sa inchid tema aceasta cerandu-m inca o data scuze pentru incomvenientele create.

O seara placuta tuturor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus