Craciun Fericit !!!

DeletedUser

Guest
Salutare.
Acesta e primul topic pe care l-am deschis eu pe forumul extern de cand joc Grepolis.
Vreau sa urez tuturor jucatorilor si staff-ului,precum si tuturor celor care au legatura cu acest frumos joc,un "Craciun Fericit" din inima mea.Sa aveti sanatate,fericire si Mosul sa va aduca tot ce va doriti.Sa va bucurati alaturi de cei dragi de aceasta sfanta sarbatoare.Cu aceasta ocazie vreau sa imi cer scuze fata de toate persoanele pe care le-am suparat pana acum pe acest joc si sper sa ma ierte,nu sunt o persoana foarte credincioasa,dar asa simt eu ca trebuie sa procedez...
Am postat mai devreme,deoarece maine probabil nu voi intra pe joc sau pe forum decat sporadic,maine e si ziua mea de nastere,am mai imbatranit cu un an,fac si eu 24 de ani.Impartasesc bucuria mea cu voi,si inchin un pahar cu voi.
Toate cele bune va doresc dragilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ho Ho Ho, Merry Xmas la toata lumea! Sa va aduca mosu tot ce va doriti... Si nu numai! Ah, si luati si voi o pauza de la Grepolis si mergeti la colindat, stati cu familia, sau pur si simplu relaxare. Oricum avem pace! :D

Craciun fericit!
 

DeletedUser

Guest
Urez tuturor jucatorilor un Craciun Fericit ,minte luminata,si fie ca Mosul sa va aduc in sacul sau dorintele implinite.Sarbatori fericite!
 

DeletedUser4006

Guest
Craciun Fericit! Toate dorintele sa fie indeplinite la data de 24-25 Decembrie!
 

DeletedUser

Guest
Craciun Fericit !

sexychristmasgirlshdwal.jpg
 

DeletedUser

Guest
Craciun ferici tuturor , fie ca toate dorintele voastre sa se indeplineasca :)
 

DeletedUser

Guest
Crăciun Fericit, Bugsy prietene și La Mulți Ani! Și poate...cine știe.. odată și odată om sta la un pahar de vorbă și la mai multe de vin. :)

Crăciun fericit tuturor!
 

DeletedUser

Guest
Se spune ca in fiecare clipa poti sa te schimbi si sa fii mai bun, Craciunul e magic si chiar devenim mai buni, mai curati. Sa redevenim copii pentru o clipa, sa construim oameni de zapada, sa cantam colinde si sa admiram bradul impodobit
 

DeletedUser2467

Guest
craciun fericit tuturor,sarbatori fericite si sa ne auzim cu bine dupa craciun....stiu ca o sa avem unii cateva kg in plus dar asta este alergam cu hoplitii si calaretii sa ne revenim.bafta tuturor.
 

DeletedUser

Guest
Fie ca lumina sărbătorilor de iarnă să vă acopere sufletul de fericire, sănătate, iubire şi linişte sufletească şi să vă călăuzească paşii spre un an nou mai bun, iar colindele să vă mângâie sufletul şi să vă lumineze casa. Sărbători fericite !
 

DeletedUser3728

Guest
Un Craciun fericit si magic, plin de bogatie, in care dorintele sa vi se indeplineasca.

Cu stima si respect Cargo!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser91

Guest
Sarbatori Fericite si din partea mea!
Fie ca noul an ce se apropie cu pasi repezi sa va aduca sanatate tuturor, fericire si numai impliniri! La multi ani!
 

DeletedUser

Guest
colinda

colo sus mai sus, colo jos mai jos
in poarta lui Cristos
mare masa-ntinsa, mare masa-ntinsa la masa cine sade?
sade Mos Craciunu sade Mos Craciunu si cine mai sade
Sade Sf.Petru sade Sf. Petru si cine mai sade
sade Domn Isusu sade Domn Isusu si cine mai sade
sad jucatorii grepolis sad jucatorii grepolis si se sfatuiau
care e mai mare, care e mai mare si mai de demult, Mos Craciun grai
eu sun cel ma imare eu sunt cel mai mare si mai de demul, caci eu mi va stiu
unde v-ati nascutu unde v-ati nascutu in ieslea boilor in mirosul florilor
si eu mi v-am luatu si eu mi v-am dusu la raul cel de Mir si v-am miruit
si eu mi v-am luatu si eu mi v-am dusu la raul lui Iordan si v-am botezat
si iar mi v-am luatu si iar mi v-am dusu la raul cel de Dar si v-am daruit
tot Cerul si Pamantul Cerul si Pamantul si pe toti de-a randul

Seara de asta seara la ANUL si LA MULTI ANI !

Sarbatori fericite
 
Sus