Contestație bursa de negot

  • Autor subiect DeletedUser16907
  • Data de început

DeletedUser16907

Guest
As dori sa aflu si eu parerea celorlalți in legatura cu noul sistem de negoț si anume bursa de negoț
Sunteti de acord cu acest sistem sau cu vechiul sistem
 

DeletedUser16300

Guest
Sunt de părere ,ca sa făcut o greșeală mare, în primul rand voi renunța sa mai bag gold ,deoarece nu își mai are rost sa bag atâta timp cât îmi pot pune ofertele la.piata și sa primesc gold de la alți pe un schimb de nimic cu resurse, acum singurul avantaj la gold este doar atunci când exista event, este o prostie asa zisa (bursa) ,părerea mea este ca ar trebui reintrodus vechiul sistem de negoț prin piața,.
 

gina16

Membru
Exact cum a spus si catalin mai sus,au facut un rahat. nu e bine pentru ca in primul rand se pierde gold .
nu stiu daca aceasta pierdere e buna pentru cei de la inogames
nici eu ,nu mai vad rostul pentru a bagat gold.din contra ma determina sa ma retrag de pe acest joc.impreuna cu ceilanti de jucam impreuna
imi primul rand,daca s a facut aceasta modificare ,intrebarea mea este..de ce nu primim mai des oferta la gold
de 4 ani de cand joc nu stiu daca am primit mai mult de doua ori oferta de 50% .in schimb ceilanti care sunt mici primesc din contra oferta si de 100% si foarte dese. acum cu schimbul asta avem de pierdut atat noi care bagam cat si inogames

parerea mea o sustin pe a lui catalin .sa bage vechiul sistem de negoț prin piața!
 

DeletedUser15724

Guest
la fel si de la mine, o prostie mai mare nu puteau sa faca, si nici eu in 4 ani de joc pe contu asta nu am primit mai mult de 2 oferte, si alea cand deja reincarcasem, multi vor renunta din cauza asta. sper sa faca ceva in privinta asta, sa lase si bursa dar sa adauge si comertu cu gold inapoi
 

DeletedUser16907

Guest
la fel si de la mine, o prostie mai mare nu puteau sa faca, si nici eu in 4 ani de joc pe contu asta nu am primit mai mult de 2 oferte, si alea cand deja reincarcasem, multi vor renunta din cauza asta. sper sa faca ceva in privinta asta, sa lase si bursa dar sa adauge si comertu cu gold inapoi
Marcos tu ai băgat zilele astea in jur de 75k gold . Alexuts a bagat si el in jur de 125k plus multi altii.
Răspuns din partea lui alexuts e ca nici el ni este de acord cu acest sistem. Ar trebui dat global pe tot serverul si facuta o petitie sa se schimbe inapoi. Nu numai ca dezavantajează jucatorii fara gold total dar ii instigă pe cei cu gold sa renunte la a mai cumpara gold.
 

DeletedUser16742

Guest
Cu acest nou script de negoț inteleg ca ati dorit să aduceți plus valoare jocului, dar mai mult ii vor împinge pe jucătorii care joaca fara gold sa se renunte. Multi folosesc full premium datorită goldului primit de la colegi, o parte buna din ei nu vor sau nu-si permit sa bage.

Sper sa se revina la metoda veche.
 

DeletedUser16759

Guest
@Stil iti multumim frumos pt aceat system, nu e nevoie de nici o schimbare. e totul perfect
 

DeletedUser16785

Guest
Fix pla mai luam oferte de la altii
Fix pla mai dam gold in alianta la cei ce nu isi permit .
Fix pla la inceput de lume mai poti lua 2-10k resurse pe 50 monede .

Au facut fix pla :))) o sa piarda din goldisti nu o sa castige . Si aia care mai primeau gold de la colegii de aveau premium si aia o sa renunte pt ca vine unul cu 110 grifoni nu ai premium da 20k trupe jos na mai joaca :))) .
 

DeletedUser15724

Guest
din ce in ce mai mult se strica jocu asta, si se vede asta si in numaru de jucatori de pe lumile actuale lindos, lume deschisa cu asediu , dupa revolta... 1670 de jucatori care probabil jumate sunt multiconturi, unde sunt ce-i 4000-5000 de jucatori care intrau inainte?
 

DeletedUser16785

Guest
Exact cum a spus si catalin mai sus,au facut un rahat. nu e bine pentru ca in primul rand se pierde gold .
nu stiu daca aceasta pierdere e buna pentru cei de la inogames
nici eu ,nu mai vad rostul pentru a bagat gold.din contra ma determina sa ma retrag de pe acest joc.impreuna cu ceilanti de jucam impreuna
imi primul rand,daca s a facut aceasta modificare ,intrebarea mea este..de ce nu primim mai des oferta la gold
de 4 ani de cand joc nu stiu daca am primit mai mult de doua ori oferta de 50% .in schimb ceilanti care sunt mici primesc din contra oferta si de 100% si foarte dese. acum cu schimbul asta avem de pierdut atat noi care bagam cat si inogames

parerea mea o sustin pe a lui catalin .sa bage vechiul sistem de negoț prin piața!
Sti dc gino pt ca aia mici rareori incarca si le da momeala cu oferta poate asa incarca , si tu care incarci mai des nu iti da oferta ca sa ramai rapid fara gold si sa mai versi odata niste bani . marketingul pli .
 

DeletedUser16759

Guest
Sti dc gino pt ca aia mici rareori incarca si le da momeala cu oferta poate asa incarca , si tu care incarci mai des nu iti da oferta ca sa ramai rapid fara gold si sa mai versi odata niste bani . marketingul pli .
Exact, daca faci cont nou, in maxim cateva luni sa joci si iti da oferta de 80 sau 100. pe cand la unu care baga mereu, nu ii da oferte ca stie ca baga si fara oferte
 

Gymus

Membru activ
Fara gold tati.. sa se excluda de tot.. doar sfesnici si atat... sa revina grepolisul de alta data.
 

DeletedUser16410

Guest
Bine punctat. si instantul sa se scoata.
pai si still din ce bani bea si el o bere?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser6507

Guest
E ok noul sistem,las ca e bun asa.Totul merge conform planului;)).
 

saca 24

Stie Tot
sa se deschida 4 lumi pe an(pe langa altele), fara instant,fara anumite avantaje folosind goldul la evente si sa ramana doar posibilitatea de a activa sfetnicii.atat
2 lumi pe an cu asediu,2 lumi cu revolta.dar fara gold
sunt curios atunci cati vor mai juca pe un server de genu', la ,,capacitatea" lor de acum

semnat,
saca24.un jucator noob(se stie) :)))
 
Ultima editare:
Sus