CONTEST !

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Nu imi mai trimiteti mesaje cu concursuri pe FB !!!!Eu joc Grepo aic,joc din 2011,este forum aici !Pt.ce cereti FB ????Grepo nu s-a nascut pe FB !
Nu am problema unde vreti sa comunicati,sa concurati,cei care intra pe FB,stiu de concursuri,,dar pe MINE nu ma deranjati cu mesaje de acest gen.Unii amesteca borcanele,la mine sunt toate f.f.clar separate.Si daca vreti sa fiti CORECTI,intradevar,concursurile le puneti pe forum Grepolis.Cand s-a intrat pe Grepo,FB nu era obligatoriu :))).Daca respectati TOTI jucatorii,concursurile vor fi pe Forum Grepolis.Daca sunt doar pt.cai care intra pe FB,ok .Dar EU nu vreau sa mai primesc mesaje de genul(avand in vedere ca am intrat sa joc pe Grepo,nu pe FB).O seara buna.
 

DeletedUser17008

Guest
Prietene, tot ce trebuie să faci, e să-ți dezactivezi singur opțiunea. Mai puține crize, mai mult spor la joc.
 

DeletedUser5209

Guest
Mult timp ....se pare insa... cu mult timp in urma , concursurile erau doar pe forumul Grepolis .
Vremurile insa se schimba ...azi daca nu ai face bok (am scris intentionat asa), nu existi !

Deci solidarizez ...sau contest !
Arisan ,Nicol 10 ....asa imi pare si mie corect devreme ce ce exista forum dedicat acestui joc, dragi admini ...la ce sa mai deviem pe acel site de socializare ?!
 

DeletedUser5209

Guest
P.S.
Neaparat trebuie sa pun acest p.s ...sunt plecat de aproape un an din tara si abia acum vad ca seria de concursuri s-a oprit anul trecut ...pacat .
Abia asteptam joia sa particip la "cine stie castiga " ....dar se pare ca a ramas doar tabelul castigatorilor acolo .
Pacat , mare pacat ....!!!
 

nicol 10

Stie Tot
cred ca este mai ieftina reclama pe-un site de socializare decat pe caile normale si legale :) cum naiba...., nu ii costa decat crearea și administrarea unei pagini de FB
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am vrut sa creez disensiuni.Dar,dragi Admini,Stimate Still,poate ar trebui sa tineti cont cont de jocul,JOC,de jucatorii...jucatori-nu detaliez.Grepo s-a nascut ca si Grepo,aici,nu pe retele de socializare(ati distrus acel chat joc unde puteau comunica jucatorii unei aliante).Socializarea era aici.Tot ce tinea de Grepo,era aici.Mai nou,trebuie sa ai FB.Serios ???Stiu,conform imnului,nu ai FB,nu existi :))).Zau ???
Se castiga din reclame,etc,dar...dati Cezarului ce-i al Cezarului !!!Va rog,dragi admini,respectati-va.respectati-ne(mai ales,fara noi,nu existati) !Grepo s-a nascut ca un joc de socializare AICI !!!Lasati-l,cat va mai trai,AICI.
 
Sus