Cont!

  • Autor subiect DeletedUser5803
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5803

Guest
Caut cont ! pm cine sa plictisit sa joace pe aceasta lume..|..
 

DeletedUser9377

Guest
park schimbul/darea de conturi nu prea era regulamentara!:p:))
 

DeletedUser9489

Guest
Serios, crysty619, tu ai citit regulamentele si postarile mai vechi?

1) E permisa cedarea de conturi doar in cazul in care noul posesor al contului nu detine un alt cont pe acea lume. De exemplu: daca cineva joaca pe Beta (ro2) si vrea sa dea contul unei persoane care joaca pe Kappa si Alpha, dar nu are nici o interactiune cu lumea Beta, noul posesor nu va fi banat!
 

DeletedUser5803

Guest
singurele conturi ale mele sunt pe achhiles si omicron deci sper sa nu fiu banat:)
 

DeletedUser9489

Guest
Numile de lumi au fost date ca exemplu informativ! Lumea Achilles (ro15) si Lumea Omicron (ro16) nu afecteaza acest fapt.

Eu nu am ce cont sa ofer, desi as candida!
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare, daca iti dai inceput nou pe o lume, reincepi doar pe acea lume si nu pe toate lumiile, nu? rog sa raspunda adminii si nu jucatori ca nu vreau sa-mi risc realizariile de pe alte lumi.
 

DeletedUser6553

Guest
Doar pe lumea aia iti dai restart...
da ce stiu eu...nu sunt admin:))))
 

DeletedUser9489

Guest
Da, am experimentat si uite, citand de la Informatii:

'' Contul pentru forum şi conturile de pe alte servere vor rămâne active''
 

DeletedUser

Guest
Pentru informatii concrete despre astfel de lucruri, va rog apelati la SISTEMUL DE SUPORT. Colegii mei va vor raspunde la intrebari, ei find mai in masura sa o faca decat oricine altcineva. Astfel evitati sanctiuni nedorite.
 

DeletedUser

Guest
Daca mai este cineva care se lasa de joc ,si vrea sa incredinteze contul in perfecta siguranta sa ma contacteze cu incredere...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus