cont

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut!
cine se lasa de grepolis sami dea mie contu daca vrea cami place jocu la nebunie
cine se lasa il rog daca vrea sa mil dea
 

DeletedUser

Guest
Poţi fă-ţi faci propriul cont.

Edit: Cred că cuxi zicea că se lasă de joc. Contactează-l in-game pentru parolă.
 

DeletedUser2703

Guest
Mno,vezi ca se lasa Failure...sa iti dau nr lui de telefon?:> :D
 

DeletedUser4252

Guest
Sunt curios cuxi a inceput sa rada la nebunie sau cate sute de euro tia cerut pentru cont :))) ?
 

DeletedUser1888

Guest
zicetimie si mie cinei cuxi sau cum il cheama pe privat ca eu joc numa de Alpha si nu tin stierea si cu celalte lumi:)
 

DeletedUser

Guest
cuxi este jucătorul care are cele mai multe puncte de pe toate serverele din România.
Joacă pe lumea Beta.
 

DeletedUser

Guest
Culmea grepolisului!:D

domnu zamfira
Incepand cu data de 24.01.2011 pana pe data de 31.03.2011 avem pact de neatacare cu Argonautii in zona M55 si granita cu M65.Daca exista vreun jucator din Argonautii care va ataca rog sa va adresati conducerii.

Motivul este Dezidentii , fosti colegi care si-au creat propriul drum.Nu este obligatoriu sa-i atacati insa este intersiz sa-i ajutati.
Daca va ajuta orasele dumnealor spor la cucerit.Pentru eventuale probleme rog contactati pe erobyx , sau conducerea JUST cuxi , gabr13llaa sau domnu_zamfira .

Va multumesc anticipat!

2 aliante impotriva a 8 jucatori!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ti-l dau eu daca platesti bine =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu cred ca e cineva asa prost sa iti lase contul ... :D fara suparare eu nu as faceo ...
 

DeletedUser2703

Guest
Mda...crezi ca lui Xbish ii dai alocatia ta de la scoala si el iti lasa contul?:eek::eek:

:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ok.. E cam de ajuns. Ti-ai spus rugamintea cateva zile.. Tema nu va fi stearsa (chiar daca e improbabil ca cineva sa se gandeasca serios la cedarea propriului cont in favoarea ta)... Insa trebuie sa o inchid.

Ahh.. Ca o mica sugestie personala: Iti recomand sa inveti jocul si sa cresti pe propriile forte.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus