cont suport

dayana47

Membru Nou
Cum este posibil sa fie atatea conturi suport pe acest joc si sa nu se ia masuri?Am renuntat la alt joc de genul,tot din cauza ca adminii nu mai respecta acel joc.aici este aceasi problema..Stiu ,ve-ti spune ca asa este lumea virtuala,dar totusi trebuie sa se poata face ceva..
Nu ai cum sa vi la urma si in nici o saptamana sa ai cont de 20 de orase de punctaj maxim ..Cum sa faci asa ceva?Cont suport sau ajutat de admin..Nu vreau sa mai renunt la inca un joc,dar o voi face..
Va bateti joc de oameni,sincer..si observ ca cei fara caracter sant in realitate niste pustii needucati si fara bun simt..RUSINE daca mai stiti ce este aia..
 

DeletedUser6507

Guest
Cum este posibil sa fie atatea conturi suport pe acest joc si sa nu se ia masuri?Am renuntat la alt joc de genul,tot din cauza ca adminii nu mai respecta acel joc.aici este aceasi problema..Stiu ,ve-ti spune ca asa este lumea virtuala,dar totusi trebuie sa se poata face ceva..
Nu ai cum sa vi la urma si in nici o saptamana sa ai cont de 20 de orase de punctaj maxim ..Cum sa faci asa ceva?Cont suport sau ajutat de admin..Nu vreau sa mai renunt la inca un joc,dar o voi face..
Va bateti joc de oameni,sincer..si observ ca cei fara caracter sant in realitate niste pustii needucati si fara bun simt..RUSINE daca mai stiti ce este aia..
Avem pile la admini,ne permitem:).
 

saca 24

Stie Tot
Cum se numea jocul la care ai renuntat?
Eu cred ca ma reapuc de batranul Triburile(Tribal wars).N.am mai jucat de prin 2007.

Gucci,se lasa cu matrimoniale? ;) :)))
 

PreotuOrtodox

Membru activ
@dayana47 eu cred ca tu vorbesti despre un zeu , intr o saptamana sa aiba realizarile pe care le spui ... iti zic eu ceva sigur , omu de pe pamant nu e ...
totusi m-ai facut curios , despre cine este vorba ? :eek:
 

saca 24

Stie Tot
de triburi vb..am 10 ani de triburi si degeaba..
Pai eu daca stau sa ma gandesc si sa trag linie,as avea cam 13 ani de triburile ;)))

Bine,recunosc ca n.am mai jucat de muuuult.
Stiu ca era si un paladin pe acolo si ii dadeam un nume sa para cat mai idiot posibil :)))))))
Am dreptate?

Pe grepo unde ai jucat/joci?
 

Missis Bella

Membru activ
Cum este posibil sa fie atatea conturi suport pe acest joc si sa nu se ia masuri?Am renuntat la alt joc de genul,tot din cauza ca adminii nu mai respecta acel joc.aici este aceasi problema..Stiu ,ve-ti spune ca asa este lumea virtuala,dar totusi trebuie sa se poata face ceva..
Nu ai cum sa vi la urma si in nici o saptamana sa ai cont de 20 de orase de punctaj maxim ..Cum sa faci asa ceva?Cont suport sau ajutat de admin..Nu vreau sa mai renunt la inca un joc,dar o voi face..
Va bateti joc de oameni,sincer..si observ ca cei fara caracter sant in realitate niste pustii needucati si fara bun simt..RUSINE daca mai stiti ce este aia..

Renunta.
 
Sus