Conexiunea Comuna si abuzurile adminilor

  • Autor subiect DeletedUser5719
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5719

Guest
Dupa cum spune si titlul acest topic il dedic acestor probleme pe care nimeni nu are curajul sa le expuna desi cu siguranta exista.nu vad rostul denumirii de conexiune comuna din moment ce se declara 2 conturi ca fiind beneficiarii a aceaisi conexiune la net si calculator. un exemplu elocvent am de dat : am avut un verisor care a fost la un lider de alianta acasa acesta avind conexiune comuna declarata cu respectivul lider si invers si in ciuda acestor lucruri a fost banat si eliminat de pe grepolis. intrebarea mea este simpla: cum se aplica regula conexiunii comune in acest context ? sunt obligat sa joc numai de acasa ? daca da atunci regula conexiune comuna ar trebui desfiintata ca nu ma poate ajuta cu nimic in acest context .nu ?.am impresia ca aceasta regula nu este respectata intocmai de admini sau sa facut tinid cont de criterii invechite cind nu erau routere wireless si acces point ca altfel nu sar fi ajuns la aceste disfunctionalitati logic. si nu este singura situatie de aceste gen intalnita numai vorbim de furt de cont si neimplicarea adminilor in rezolvarea situatiei asteptind bine mersi trecerea timpului si eliminarea jucatorului. toti care au trecut prin situatii de genul asta sunt rugati sa posteze sau sa isi aduca contributia la acets topic.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca doresti o parere generala de la Stil pe acest subiect este foarte simplu sa ii adresezi un mail la adresa stil@ro.grepolis.com si iti va raspunde cand va fi disponibil.
Daca este un caz particular respectiv o sanctiune primita in joc, astfel de probleme se rezolva prin intermediul sistemului intern de suport unde jucatorii sanctionati vor primi explicatii de ce au fost sanctionati.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus