Concurs de sezon: Martisoare... pentru zeite, doamne si domnisoare

Votati martisorul favorit


  • Total votanți
    84
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Guest
eu carcotesc... am avut curiozitatea sa vad cine sunt votantii celui ce este in top. Din cei 21 de votanti, 11 au subscris pe forum in luna martie... 10 dintre acestia numai de la data limita de inscriere a participantilor :D
 

DeletedUser

Guest
mai raman de validat voturile.
ca intrebare din urma sa nu mor proasta: puteam sa imi fac xx conturi sa ma votez?
 

DeletedUser

Guest
Castigatorii concursului

Si acum... iata-va castigatorii !


Locul I: SampMovies112 (26,19%)
Locul II: Shadow (16,67%)
Locul III: bibubau (14,29%)



Mentiuni:

- edy4vali (13,10%)
- nimueh (10,71%)
- CAndy (4,76%)

*Castigatorii primelor 3 locuri vor trimite mesaj privat lui Stil, cu urmatoarele detalii:
- Nume si prenume;
- Adresa completa (inclusiv codul postal);
- Marimea tricoului;
- Culoarea tricoului (alb sau negru)
- Cei care doresc, isi pot alege si un titlu pentru profilul de pe forum.

**Cei clasati pe locurile 4-6 vor trimite mesaj tot lui Stil, cu titlul ales pentru profilul de pe forum.

Va rog pe toti sa folositi un titlu sugestiv pentru mesaj, ca, de exemplu, "Locul X - Concurs Martisor".

Felicitari castigatorilor, dar si celorlalti, care au avut curaj sa participe.

Echipa Grepolis
 

DeletedUser

Guest
Felicitari mai ales pt primii de la coada :D

-sindykat
-Kkody
-Marru


:)))
 

DeletedUser

Guest
Si acum... iata-va castigatorii !


Locul I: SampMovies112 (26,19%)
Locul II: Shadow (16,67%)
Locul III: bibubau (14,29%)


Puteati sa spuneti ca avem voie sa facem conturi si dupa inceperea votarii si atunci sigur se schimba castigatorul.

Interesant este un fapt... dupa ce am anuntat ca s-au facut contrui numai pentru a se vota un jucator, castigatorul a mai luat doar un vot.

In mod normal, SampMovies112 ar fi trebuit sa ramana cu 10 voturi.

Corect ar fi fost sa se accepte numai votanti inscrisi deja pe forum la data initierii concursului.

eu carcotesc... am avut curiozitatea sa vad cine sunt votantii celui ce este in top. Din cei 21 de votanti, 11 au subscris pe forum in luna martie... 10 dintre acestia numai de la data limita de inscriere a participantilor :D
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Concursul si-a desemnat castigatorii, alte comentarii pe aceasta tema nu isi mai au rostul. Regulile nu au fost incalcate, ierarhia ramane aceeasi.

PS: daca mai sunt persoane care nu au trimis mesaje private lui Stil sunt rugati sa o faca.
 
Ultima editare:
Sus