Concept Nou -Scor Grepolis

DeletedUser11818

Guest
Sincer mi se pare o idee bună asta pentru a se deosebii și mai mult jucătorii vechi
Acest lucru este și pe The West și mi se pare ok.
 

DeletedUser9563

Guest
Si cu ce ne ajuta medaliile alea si scorul?Daca e doar pentru a ma lauda cu medaliile e total inutil.Eu nu imi afisez medaliile la profil.
 

DeletedUser15659

Guest
ce ar fi o medalie anuala ? primita pe fiecare an de joc
 

db22urs

Membru activ
ce nu inteleg este cu ce ne ajuta pe noi jucatorii acest scor. prioritate in rezolvarea tichetelor? sau acest lucru este doar o gaselnita ca unii sa mai bage ceva gold in buzunarele inno, jucatorii sa activeze pe cat mai multe lumi simultan pt a imbunatatii un scor care nu inteleg la ce foloseste, dar pt care unii ar fi dispusi sa faca pe draku in patru pt a-l imbunatati? este doar o gaselnita pt a mai stoarce ceva $$? astept cu interes explicatiile, daca vor veni. :)
Acest lucru înseamnă că Scorul Grepolis este calculat la nivel global și poate fi crescut dacă jucați pe mai multe lumi de joc.
 

DeletedUser7589

Guest
Era o chestie dacă, în loc de puncte, INNO ne dădea galbeni. Dar ei nu ştiu să inventeze decât chestii să ne ia banii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14298

Guest
Imi place ca dezvoltatorii Grepolis cauta sa aduca o si mai mare diversitate jocului, si in acelasi timp sa rezolve niste parti ale jocului care au ramas in urma pe masura ce Grepolisul s-a dezvoltat.
 

DeletedUser13911

Guest
Era o chestie dacă, în loc de puncte, INNO ne dădea galbeni. Dar ei nu ştiu să inventeze decât chestii să ne ia banii :D

Mrrrrrr,au mai facut greseala asta acum ceva vreme...au vrut sa dea muritorilor gustul de rodie..hahahah,saracii de ei ,nu au stiut ca romanul e amarat sii nu va plusa cu galbeni din portofel pentru un alt kil de fruct al zeilor....hahahah
Nu se mai parlesc si a doua oara...te asigur ;;hahaha
 

DeletedUser12202

Guest
Ce-i lipsea chelului ?Tichia de margaritar !
Dragilor,rezolvati erorile de joc si dupa dati si milioane de medalii !
De ce medalii ???Muscati dragilor : intrati cu acelasi nik pe toate lumile -asa veti fi recunoscuti,wow,primiti medalii !Sunteti atacati pe 2-3-4 lumi simultan,gold la greu sa rezistati ,faceti orice,de...medalii !Penibil mod de a abate atentia de la joc,de a castiga bani in orice fel.Ce avantaj imi da o nenorocita de medalie ???Ce castig ca o am ???!Pot sa vand medaliile,ce castig ??? Banii vorbesc !Nu toti sunt prosti !Vreau sa castig si eu bani,nu sa pierd.Nu suntem...compatibili (cu mine,garantat nu !) :)!
Prosti ne mai considera dezvoltatorii !!!Gasca,suntem prostii lor ???Nu le ajunge cat castiga ???
Dragii mei admini,va rog,transmiteti-le mesajul meu.Stiu,sunt un nimeni in economia jocului,eu sunt mai....,si le spun pe nume.Imi dati medalii ???Dati-mi ce am pierdut din cauza erorilor !Erorile ma afectreaza direct !Dar....,tehnicul da ...medalii !Doamne,da-mi minte sa tac,sa spun multam pt.ce primesc de la un joc pe care il sustin si eu cu timpul meu :erori-si nu in avantajul meu.
Mai stie cineva ce inseamna rusine ???
Lasati medaliile,rezolvati erorile !
Rusule,lasam rodiile lumii lor,da-le...ca au o tona de samburi(nu stiu de ce se pune ca sunt...euforice :)),papam noi merele noastre ca n-om tusi !Si perje,si tot ce avem acasa !
Spune-i la nana Zamfira de rodii ca te afuriseste si da si acatiste :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Fii atenta ce nume rostesti pe aici..ca ,deh,risti sa trezesti un alt monstru amortit...Zamfira,domnul,evident..hahahahah
Mah,ei nu ne considera prosti...ci ei se considera prea inteligenti..hahahah:|Acum ,na,cine musca, musca..cine nu..ce la vie..hahahah
 

DeletedUser12202

Guest
N-are nana mea Zamfira din Trusesti nici o treaba cu Domnu'Zamfira (din greseala il stiu,de pe joc,evident,de pe lumile vechi si mai evident).Si...greu m-am prins ce-i cu via :))).Dar,ai dreptate : c'est la vie-adaug eu-,toujour parshive :).
 

DeletedUser15520

Guest
Nu ati putea baga de exemplu si o medalie cum este marea putere a zilei (pe care o primesti cand cuceresti cele mai multe orase din acea lume in acea zi )dar pentru cel care pierde /cedeaza cele mai multe orase din acea lume in acea zi ..cum ar fi marele pierzator al lumii sau ceva de genul.
 

DeletedUser14520

Guest
Fii atenta ce nume rostesti pe aici..ca ,deh,risti sa trezesti un alt monstru amortit...Zamfira,domnul,evident..hahahahah
Mah,ei nu ne considera prosti...ci ei se considera prea inteligenti..hahahah:|Acum ,na,cine musca, musca..cine nu..ce la vie..hahahah

nu am nimic cu cei care mai arunca cate un ban pentru joc, dar pe ultimile lumi sa exagerat, stiu jucatori care intra doar ca sa culeaga gold, si jucatori care baga cu nemiluita, ori e o strategie in a pulsa gold pe joc pentru a se obisnui jucatorii cu acesta, gen cei primiti la inregistrare ori chiar sa prostit lumea, ultimile lumi de joc au fost de toata jena, mi-e greu si acu a joc cu ideea ca nu mai conteaza cat de bine stapanesti jocul ci cat gold ai pe cont
in concluzie daca se merge pe trendul asta o sa se joace doar muscatorii intre ei
 

DeletedUser9563

Guest
Daca nu au ce face util cu banii sa ii arunce pe fereastra sau sa ii dea cuiva care chiar are nevoie de banii aia, dar sa bagi bani "fara numar" intr-un joc nu mi se pare normal.Mai ales ca nu cardul te face jucator de Grepolis.Si s-a ajuns cam departe cu dorinta de a cistiga o lume prin orice mijloace.Grepolis e un joc de strategia, dar strategia trebuie sa fie pe harta si nu cu ajutorul cardului si mai ales cu anumite tentative de corupere a jucatorilor din alte aliante.Doar ca nu toti jucatori sint coruptibili.
 

ciclin

Stie Tot
total irelevant .......total.

deschide domne lume unde sa nu fie prenium...uite asa : o taxa ...de inscriere ...1000 gold de jucator (sa acoperi intretinerea serverului ) singura diferenta intre jucatori sa fie numele si experienta


sau , cel mai corect.....dati medalie de goldac :))))
 
Sus