Comertul cu monede de aur

  • Autor subiect DeletedUser14792
  • Data de început

DeletedUser14792

Guest
Am observat ca unii jucatori de la inceputul jocului au putut comercializa monede de aur ( prin intermediul pietei) si altii nu pot. Am aflat ca motivul pentru care nu pot este cel de verificare, care dureaza excesiv de mult( mai ales ca modalitatea de plata prin card si transfer bancar sunt sigure si nu exista dubiu de furt) si cei care vin de pe alte lumi si au avut cumparate monede acolo au putut sa le foloseasca prin intermediul pietei aici.
CONSIDER CA ACEST LUCRU ESTE UN TRISAT( SA NU ZIC O LIPSA DE RESPECT ) FATA DE JUCATORII NOI CARE NU POT FOLOSI MONEDELE!!!!!
Mi se pare absurd ca unii dupa terminarea perioadei de protectie, pe o lume cu viteaz 2 sa aiba peste 4.000 pct,sau chiar oras cucerit, fara de beneficieze de sprijn de resurse de la alianta
 

DeletedUser14888

Guest
Mi se pare absurd ca unii dupa terminarea perioadei de protectie, pe o lume cu viteaz 2 sa aiba peste 4.000 pct,sau chiar oras cucerit, fara de beneficieze de sprijn de resurse de la alianta

Ce mi se pare absurd este pretul mic pe care acesti jucatori il platesc pt resurse, ar trebui sa-i facem sa plateasca mai mult cum se face in alte tari unde se a introdus. De exemplu in Spania la media e de 1000 de resurse pe 10 monede, aici am vazut ca media e in jur de 3000 resurse pe 10 monede
 

DeletedUser14842

Guest
OneManArmy nu fi asa frustrat. Ai pierdut toate orasele in 12 ore pt ca m-ai atacat , dar nu e bai :)))
 

DeletedUser14792

Guest
OneManArmy nu fi asa frustrat. Ai pierdut toate orasele in 12 ore pt ca m-ai atacat , dar nu e bai :)))
Nu le-am pierdut in fata ta, tu n-ai prezentat nici-un pericol si inca nu prezinti pentru nimeni, altul a fost norocul tau( de fapt altii si chiar si din propria mea alianta). Si nu sunt frustrat din cauza pierderii unor orase, daca ai citit vezi ca sunt din cu totul alta cauza.
 
Sus