Coltul de photoshop

DeletedUser7208

Guest
buna cavalleras..ai putut sa faci putin din avatarul meu? scuze daca presez si insist , dar l-as vrea cat mai curand posibil, te rog....multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
imi pare rau, eu saptamana asta sunt pana peste cap, n-am cum sa produc nici semnaturi, nici avatare.. abia am timp sa citesc forumul sa vad sa nu fie probleme pe aici..
 

DeletedUser5815

Guest
Si eu vreau!
arondgimeil
sugestiv, nu?!
fie alb-negru, stilizat, fie al draq de colorat si cubist!
dimensiunile nu ma intereseaza, dar un minim de 320/240 ar fi rezonabil. nici formatul nu ma pasioneaza. il voi folosi, in caz de satisfactie, peste tot, in joc, pe forum etc.
apropo: daca lipseste inspiratia legata de arondgimeil , in joc sunt thelast
desi, sincer, prefer prima varianta.
inca ceva: sa fie ori sobra ca naiba, ori al draq de zurbagie!

in urma indicatiilor ulterioare si private, sper sa fi ajuns la un consens.... de redimensionari si bla-bla-bla ai zis ca te ocupi singur :D

gimeil3.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salutare ,

M-ar interesa si pe mine o imagine pentru un profil de alianta

Alianta este =U.N.A= , nu imi trece nici o idee prin cap , deci ramane la alegerea maestrului ideea folosita, important e sa apara numele aliantei :) . Daca intrati pe XI si puteti viziona profilul aliantei veti observa ca e nevoie urgenta de o imagine de profil :D .

P.S. = U.N.A = Uniti ca Nimeni Altii ( poate aceasta informatie ajuta la ideea folosita)

Multumesc anticipat ;)

Pls :) , Nu trebuie ceva foarte dezvoltat .... :)

Multumesc :)
 

DeletedUser6509

Guest
Pacat ca nu se pregateste vreo versie noua cu ideile pe care le-am pus eu mai devreme pe forum , frumos ar fi fost asa un update , mai ales jucatorilor le va fi interesant si vor fi nerabdatori sa joace cu aceste idei de ,,un nou zeu si noi creaturi mitice :),, asa creste interesul fiecarui cind asteapta ceva promisiuni noi :)
 

DeletedUser

Guest
Nu e chiar photoshop, dar tot pe acolo. E prima mea creatie de acest fel :D O sa mai pun una, nu e facut de mine ci doar modificata, pentru ca e ceva prea complicat :D Lightning1.jpg


Se pare ca nu prea functioneaza :D Dau un link unde am pus-o si unde e si tutorialul
Am reusit sa pun la semnatura! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ar fi frumos sa se creeze dueluri intre cei ce se pricep la photoshop/vegas pro/adobe after effects etc si noi sa votam cea mai buna sau cele mai bune creatii...dueluri in genul celor de pe forumurile de counter-strike
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt prea multi dedicati photoshopulei/after effects. Eu de exemplu am facut a doua mea lucrare...urmarind un tutorial desigur! :))
 

DeletedUser

Guest
Iata!

Ma numesc Daniel si sunt un designer cat de cat bun dupa parerea mea!
Lucrez de 1 an in PhotoShop si sunt aici ca sa va ajut!

bkncP.png


Vreau sa ajut forumul grepolis daca sunteti interesati adminii/ownerii datimi add danyelcrisan@yahoo.com
 

Atașamente

  • ANIK@.jpg
    ANIK@.jpg
    18,2 KB · Vizualizări: 8

DeletedUser

Guest
ar fi frumos sa se creeze dueluri intre cei ce se pricep la photoshop/vegas pro/adobe after effects etc si noi sa votam cea mai buna sau cele mai bune creatii...dueluri in genul celor de pe forumurile de counter-strike

Nu stiu daca mai esti activ sau nu, dar poti sa-mi confirmi daca semnatura ta e facuta cu After Effects?

543Hz.jpg
 
Sus