Coltul de photoshop

DeletedUser5815

Guest
Daca ai timp si daca vrei imi poti face si mie una? :) (Pentru profil. Sa scrie Khanny, iar imaginea sa se potriveasca cu numele. :))) )

cu scuzele de rigoare pentru intarziere si in speranta ca n-o sa ma injuri prea tare cand o sa vezi, ti-am rezolvat cererea =))=))=))
khanny.jpg
 

DeletedUser6401

Guest
Daca nu eram amici te injuram. :)
Stii ca in veci nu o sa apara poza aia in profilul meu. Ar rade si curcile de mine. :)))

Oricum, tare poanta. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da' de ce, ca io mi-as pune poza aia la profil.. e chiar marfa! :D
Unii dau sute de euro pe astfel de creatii.. ;) fara caterinca..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Poza e tare. E buna ca gluma, dar nu de pus la profil (parerea mea). :D
 

DeletedUser

Guest
depinde de ce gen de profil vrei sa ai :) Daca vrei unul serios, intr-adevar, nu se preteaza, dar daca vrei unul amuzant, poza mai potrivita nici ca poti gasi.. :D
 

DeletedUser5815

Guest
hai ca m-a injurat destul =)) ... scuze khanny, a fost o gluma :D
uite si premiul de consolare:

suluri_prg-1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Nu te-am injurat, mai. Chiar m-a amuzat poza, sincer. :)
Asta e mai potrivita, mersi. :)
 

DeletedUser

Guest
daca ne prindeai pe noi ca punem poze cu domnisoare in chilotei, te luai de sufletu' nostru, da' asa - repede - ca ti-a placut :p
 

DeletedUser6312

Guest
daca ne prindeai pe noi ca punem poze cu domnisoare in chilotei, te luai de sufletu' nostru, da' asa - repede - ca ti-a placut :p

Eh, sunt catolica insa nu mai catolica decat Papa :D si oricum imaginea aceea are haz, e savuroasa...m-am plictisit de tot felul de imagini cu luptatori fiorosi, flacari, sabii etc..
 

DeletedUser

Guest
Auci.. inseamna ca deja vopsesti oua, faci cozonacei.. ca la tine poimaine e Pastele.. :D
 

DeletedUser6312

Guest
Eu nu, mama face toate astea, eu doar o onorez cu minunata mea prezenta :D pentru ca nu vreau sa incurc treburile :D
 

DeletedUser

Guest
Si eu vreau!
arondgimeil
sugestiv, nu?!
fie alb-negru, stilizat, fie al draq de colorat si cubist!
dimensiunile nu ma intereseaza, dar un minim de 320/240 ar fi rezonabil. nici formatul nu ma pasioneaza. il voi folosi, in caz de satisfactie, peste tot, in joc, pe forum etc.
apropo: daca lipseste inspiratia legata de arondgimeil , in joc sunt thelast
desi, sincer, prefer prima varianta.
inca ceva: sa fie ori sobra ca naiba, ori al draq de zurbagie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6509

Guest
ceva din ArtWork-ul meu pentru grepolis , sper sa va placa :)

RWL0i.jpg


4cfbed9cac.jpg


05f6b129dc.jpg
Call of heaven (effect)= Cheamrea din ceruri - Zei se indulcesc la suflet si impart fericirea peste popor, templele lumineaza provocator din cer se coboara o aura de intelepciune ( productia de favoruri in templu creste cu 45 % , timpul pentru recrutarea unei unitati mitice se injumatateste (350 - favoruri

4eb5101d7b.jpg
rise from the depths (effect) = Venirea din adincuri - Marea se tulbura , cerul se intunica , orasele se zguduie , trezirea lui Kraken din adincuri pune capat faradelegilor si greselilor pamintenilor (Vraja se activeaza pe o trupa de atac in care participa Kraken , sub conducerea sa aramta lupta cu 30 % mai bine ziua si noapte cu 20 % , Kraken distruge cu tentaculile 50 % din zidul inamicului ( 450 favoruri)

58d7cf4d0a.jpg
prediction (effect) = prevestirea - Cerul se limpezeste , un vulture enorm strabate norii si prevede pericolul ce se indreapta spre oras , Aveti posibilitatea sa ocoliti un atac , odata ajuns in oras acesta , fara ca sa faca vre-o paguba se intoarce acasa (300 favoruri)

3121f4cb9d.jpg
carnage (effect) = măcelul - furia lui Ares nu are margini acesta scuipa foc ce ard meleaguri intregi , orasele varsa singe , oameni vad in fata o nimicere in masa , (Vraja folosita pe orasul oponentului distruge 50 de procente din aramta si scade productia de resurse cu 25 de % (500 favoruri)

756bc0fc90e163e9007f79d9b8e6ae66.jpg


FFraX.jpg


3c720b32d472f2b89588a204a9fdb2c3.jpg
 

DeletedUser

Guest
Salutare ,

M-ar interesa si pe mine o imagine pentru un profil de alianta

Alianta este =U.N.A= , nu imi trece nici o idee prin cap , deci ramane la alegerea maestrului ideea folosita, important e sa apara numele aliantei :) . Daca intrati pe XI si puteti viziona profilul aliantei veti observa ca e nevoie urgenta de o imagine de profil :D .

P.S. = U.N.A = Uniti ca Nimeni Altii ( poate aceasta informatie ajuta la ideea folosita)

Multumesc anticipat ;)
 

DeletedUser

Guest
pentru UNA
01.jpg02.jpg
nu e creatie, e doar returnarea unor rezultate gugălite :p
 
Sus