clarificare/regula

  • Autor subiect DeletedUser3702
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3702

Guest
atentie! ... exista o regula prin care este interzis sa te dai ca fand parte din echipa de admini sau moderatori a jocului ... atentie si la afirmatiile interpretabile in acest sens ... se pedepseste aspru incalcarea acestei reguli ... totodata, vreau sa clarific un lucru ... nu am avut, nu am si cred ca nu voi avea niciodata calitatea de admin sau moderator al jocului ... sper ca e clar pentru toata lumea ...
 

DeletedUser

Guest
Eu unul as face chestia.Numai cand ma gandesc la beneficii si imi vine sa ma risc: faima, bani, femei.. Ohoho, o sa misune femeile pe langa mine ....hahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Parol ca nu'i prea fain....
uite..A MIȘUNÁ pers. 3 míșună intranz. 1) (despre mulțimi de ființe) A se mișca fără întrerupere, grăbit și haotic; a forfoti; a roi; a foșni; a foi; a fojgăi; a furnica; a viermui
Dca misuna..,e clar....ramai cu uitatul :LOL..nu prinzi nimic:)
 

DeletedUser

Guest
Pleaca de-aici cu explicatia ta,am senzatia ca tu nu cunosti amanuntele interesante de pe vremuri!!!Picanterii,nebunii,etc. Eu stiu un admin care roiau gagicile in jurul lui ca mustele la rahat ....loooool
 

DeletedUser13911

Guest
Acum nu stiu ce avea in plus sau minus adminul repectiv,dar sunt sigur ce aveau(IN MINUS) cele ce roiau in jurul lui ,pentru simplul fapt ca era admin.

Sunt convins ca ghicesti foarte usor:).

Picanterii ,nebunii..LOL...daca toate razboaiele lumii au avut ca "mar al discordiei " o femeie,toti marii conducatori au sfarsit rapusi de o femeie...la ce sa ma mire ca si pe amaratul asta de joc virtual tot femeiele au "partea lor de vina"?

- - - Actualizat - - -

DAca tot suntem la rubrica de clarificari...haideti sa clarificam ceva despre ww2....nu de altceva dar se tot plang unii degeaba ca au indurat multe....http://www.fara-secrete.ro/germania-nazista-a-fost-provocata-de-catre-polonia-in-iulie-1939-pentru-a-intra-in-razboi/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu citesti porcaria aia de site?! Hahahaha
Cred ca este site-ul care ofera cele mai proaste informatii . Chiar o sa citesc articolul ala sa vad ce ii mai fasaie mintea dobitocului aluia care a scris articolul ala.Acum ceva vreme m-am uitat si eu pe el ,de-asta stiu ca e cel mai prost . Si daca tot e vorba de clarificari:
Poate un moderator sa gestioneze orice situatie? Sigur ca poate, daca este apt. Daca nu este apt si nu are cu ce sa vina intro discutie care o ia razna ,sa calmeze spiritele inseamna ca poarta cu rusine culoarea alocata. Spun asta pt ca mai devreme am citit un forum liber pe o lume proaspat deschisa . O userita a suspus atentiei chestia asta iar o moderatoare a spus ca nu se poate .Stim noi care este cel mai simplu mijloc de suprimare cand nu te duce capul sa intervii in aplanarea unor conflicte: 2 SAPTAMANI VACANTA LA BAHAU. Pe putin .Asta in cel mai ieftin caz...Hahaha
In cazul asta, o anunt pe mangotareasa ca EU POT SA FAC CEEA CE NU ESTE CAPABILA EA SI ALTII .
Le-am spus de mult ca se adapostesc dupa reguli in loc sa vina cu idei ,cu dezbateri,cu teme(rostul oricarui moderator de pe site-uri). Acum ceva vreme, cand eram eu mai tinerel am fost moderator pe un site .Daca vreunul din moderatori pe care ii stiu eu ,in ultima vreme ii duc pe site-ul ala, ca sa modereze doar 1 zi, se lasa de meserie. Dar acolo toti moderatorii isi faceau treaba,erau vreo 12 moderatori ,fiecare pe bucata lui: sport, muzica, filme,internet,etc. Cel mai greu forum era FORUMUL LIBER (acolo am activat eu o perioada) .Orice gafa se taxa si daca erai moderator se taxa grav . Aplicarea regulamentului la sange era ultima metoda de calmare a conflictului. Acolo se dezbateau idei, care veneau nu neaparat doar de la moderatori. Atacul la persoana era punctul forte al acelui forum(forumul liber) .Pe alte forumuri nu se accepta atacul la persoana.Acolo la mine chiar si admini erau atacati .Si nu degeaba. Asa ca sa ma lase in pace mofturile astea de moderatori ca sunt doar fite .
E cineva care crede ca nu se poate face moderism fara regulament? Vreau sa-i dovedesc contrariul . Se poate, doar daca esti capabil.....hahaha
PieS: Stiu ca or sa se basice niste vizitatori de ceea ce spun . :D
 

DeletedUser13911

Guest
Astept parerea ta despre ceeea ce spuneai ca vei citi....nu spun ca e 100% true,insa .....sunt multe adevaruri acolo.!!!!!!!
Omul nu le inventeaza el ci doar face traducere si editeaza ce spun altii,altii care nu sunt neicanimeni...
Pana si faza existentei regelui Solomon si David e ceva ce lasa de gandit :))))
NU stiu daca poti nega ca Wallstreat e cartier al Ierusalemului...a fost si e si in prezent.NU as nega acesta comaparatie nici la "Micul Paris" .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Draculea..mai esti prin preajma....??Hai sa-ti var sub nas o lista :)....si un link sa cazi pe spate ..mare grija pune o perna sa nu faci fractura de bazin!;)Jews responsible with the 1989 Romanian “Revolution”

-Iulian Vlad (army general and head of Deparment of State Security)
-Silviu Brucan (Brukner) (owner of Romanian communist newspapers, supporter of Ana Pauker (other jew) and the killing of all Romanian elites such as Bratianu, Iuliu Maniu, etc)
-Victor Stănculescu (army general and defense minister)
-Teodor Brateş (Nicolschi’s brother in law, revolutionist)
-Cazimir Ionescu (panic instigator, revolutionist)
-Cico Dumitrescu (panic instigator, rear-admiral)
-Ion Iliescu (main revolutionary figure, president)
-Petre Roman (main revolutionary figure, prime-minister)
-Gelu Voican Voiculescu (vice prime-minister)
-Mihai Drăgănescu (vice prime-minister)
-Mugur Isărescu (foreign affairs minister, ambasador of Romania in USA and governor of Romanian National Bank)
-Ioan Aurel Stoica (minister of construction)
-Nicolae Militaru (army general and defense minister)
-Sergiu Celac (politician and foreig minister)
-Mihai Chiţac (army general-lieutenant and internal minister)
-Moldoveanu Ioan Jean (army general-lieutenant, vice internal minister and head of Romanian police)
-Dan Marţian (revolutionist)
-Alexandru Bârlădeanu (government general secretary imposed by the communist regime from Moscow)
-Adrian Severin (minister of state for reform and relations with parliament)
-Corneliu Bogdan (secretary of state in foreign affairs ministry)
-Teodor Stolojan (finance minister)
-Eugen Dijmarescu (minister of economy and finance)
-Mihai Şora (minister of education)
-Victor Babiuc (expert in Constitutional comission, minister of justice, internal minister)

http://www.badpolitics.ro/personalitati-publice-de-origine-evreiasca-lista/
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus