cladiri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
stim cu totii ca daca avem 2 cladiri in constructie in acelasi timp, dar doar la una i se scurge timpul iar la cealalta nu. ce-ar fi ca pentru cativa/cateva oameni/resurse in plus sa se poata construi astfel incat la amandoua sa se scurga timpul simultan
 

DeletedUser

Guest
E o idee,da pentru resurse si oameni....:-&
Poate pentru aur,ca asa cu resurse faci din 300 pct 1000 pct imediat/:)
 

DeletedUser7794

Guest
Eu zic pt resurse sa se sa se construiasca asa doar pt resurse.
B-)B-)B-):D:D:D/:)/:):)
 

DeletedUser

Guest
stim cu totii ca daca avem 2 cladiri in constructie in acelasi timp, dar doar la una i se scurge timpul iar la cealalta nu. ce-ar fi ca pentru cativa/cateva oameni/resurse in plus sa se poata construi astfel incat la amandoua sa se scurga timpul simultan

Da asa ar trebui sa se respecte timpul care il arata la cladiri la ajutor nu a-2-a sa ia si timpul primei cladiri aflate in constructie mi sa intamlpat o data ca a doua constructie sa fie de 11 ore ferma nu venea sa cred si culme aveam si zece tarani numai aveam ce face si nam jucat in cele 11 ore asta e cam o zi si ca sa fie totul comlet sa umlput si depozitu a fost frustrant sa ai resurse si sa nu le poti folosi . Schimbati lucru asta va rog ar fi mai usor jocu
:|
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare daa nu va suparati! Dupa ce am extins piata la nivel maxim si am consumat capicitatea de negot aceasta mai poate reveni la loc? :-/:-/:-/ ine imi raspunde e tare! B-);):D
 

DeletedUser7851

Guest
Da asa ar trebui sa se respecte timpul care il arata la cladiri la ajutor nu a-2-a sa ia si timpul primei cladiri aflate in constructie mi sa intamlpat o data ca a doua constructie sa fie de 11 ore ferma nu venea sa cred si culme aveam si zece tarani numai aveam ce face si nam jucat in cele 11 ore asta e cam o zi si ca sa fie totul comlet sa umlput si depozitu a fost frustrant sa ai resurse si sa nu le poti folosi . Schimbati lucru asta va rog ar fi mai usor jocu
:|
Timpul necesar ridicării fiecărui nivel al unei clădiri este stabilit prin joc şi nu poate fi modificat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus