CHAT JOC

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Cand se va....rezolva problema chat joc ???Se vrea sa mai existe chat joc ???De cand am sezizat absenta lui,nu se repara...,se reprograma,mama lui,de atat timp si ar fi fost activ !!!
Vreti sa-l scoateti ???scoteti-l fratilor,dar nu mai postati acel mesj penibil,deja !De cat timp ???Dati-o dracului de treaba !Va bateti joc de vechii jucatori si de modul lor de...comunicare ???Vreti sa dispara ???Scoateti-l din bara.Pana si eu invatam programare si rezolvam asa zisa problema !
 

DeletedUser16332

Guest
de parca le-ar pasa
smiley_emoticons_irre4.gif
 

nicol 10

Stie Tot
Posibil sa fie scos definitiv...acum depinde si de măsura în care era folosit, eu personal nu l-am folosit niciodată și nici nu cunosc jucători care sa-l fi folosit
 

DeletedUser10218

Guest
daaaaaaa :)
de unde sa ne cunoatem noi ??? parca imi este cunoscut numele totusi ;) :)
 

DeletedUser12202

Guest
Bataie de joc ,parerea mea,bataie de joc fata de jucatorii vechii care,din.....greaseala il foloseau !Era eficient,fara sa intri pe x sisteme de comunicare .Dar se vrea distrugerea a tot ce a fost de inceput.
DRAGILOR,SCOATETI-L DIN GRILA !
Daca atat de HANDICAPAT este suportul Grepo ca nu-l poate remedia de atat timp,scaoteti-l !!!Ma apuca toti dracii cand vad :"Chatul a fost dezactivat temporar". De...luni de zile !Daca asa as lucra in real de mult as fi pe...chituci !
 

nicol 10

Stie Tot
Pai sa fie scos Chat-ul de acolo, abia se va mai schimba grafica un pic, rubrica cu invitatul prietenilor poate fi mutată și ea undeva prin setări, iar pt accesat forumul extern se poate face un butonas lângă cel de wiki.
 
Sus