Cerere Avatare

DeletedUser

Guest
Imi spune si mie ceva cum se posteaza semnatura la profilul de pe forum:-/
 

DeletedUser10318

Guest
Svs imi poti fc si mie un avatar cu steagul romaniei si sa scrie pe el Grepolis-Elite pls
dsdsdf.png
 

DeletedUser12090

Guest
Vreau si io un avatar cu o poza dintro lupta greco-romana cu un cavaler ingenunkiat care se roaga si in coltul de sus al pozei sa fie scris M-01
 

DeletedUser15541

Guest
Imi puteti pune si mie un avatar pt profilul din joc? Sa fie cu un soldat din antichitate,nu stiu,ceva legat de razboi si cu semnatura.Multumesc anticipat!
 

Alexanderu

Membru Nou
))))):):D:D:D
Daca o sa am timp il elimin eu,pe LynNkSefT!....Fi-ti aten-ti de el ,fiindca el te ataca dupa ce i-i acorzi ajutor,!!!!
 

Alexanderu

Membru Nou
Ma ustura ochii. :)))))
Ai distrus limba romana.
Ce fumezi?Vreau si eu.
pa-i asa so crezi tu...dar Moldova a fost cu mult timp inainte de Romania,,,,daca o sa spui ca si pe timpul Dacilor sau Tracilor se vorbea limba Romana ..sa stii ca esti cel ma-i destept de pe Terra!!!!
Eu ca persoana,im-i place limba pe care o vorbesc...si incerc sa comunic ori curat romaneste/moldoveneste ori russa curat....fiindca e drept ,in R.moldova sau amestecat doua limbi....care nu le cunosc pe ambele le este cam greu sa inteleaga sensul!!!
Si daca ne luam de istorie im-i traduci si mie..de ce asa a ramas din mosi Baladele!!
Balada ,,Miorita,,
Pe un pecior de plai
Pe o gura de nai
Iata vin ,in cale
Se cobor la vale
Trei turme de mei
Cu trei ciobanei
Unu-i moldovan
Unu-i ungurean
Si unu-i vrâncean.

Explicam desteptule,astai o capedopera de Balada(istorie)atit cum in Romania asa si in Moldova!!!
Moldovean este...
Ungurean este...
Vrincean este...
Romanul unde e????,,,
Romanul pe atunci nu exista...!!!!
profesorul de Limba si Literatura Romana,era suparat pe mine ,de la aceasta contra,,fiindca nu sa asteptat sa-l atac unde il doare!!!!
Sa se uneasca Romania si R.Moldova si sa fie denumirea de Dacia...Am sa fiu printre primii care ar dori un asa buletin!!
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
pa-i asa so crezi tu...dar Moldova a fost cu mult timp inainte de Romania,,,,daca o sa spui ca si pe timpul Dacilor sau Tracilor se vorbea limba Romana ..sa stii ca esti cel ma-i destept de pe Terra!!!!
Eu ca persoana,im-i place limba pe care o vorbesc...si incerc sa comunic ori curat romaneste/moldoveneste ori russa curat....fiindca e drept ,in R.moldova sau amestecat doua limbi....care nu le cunosc pe ambele le este cam greu sa inteleaga sensul!!!
Asa este.Nu te contrazic.

Ca si licentiat in Istorie,ma depasesc anumite lucruri,asa ca.ti dau dreptate :)

Cat despre partea gramaticala,las pe altii sa.si dea cu parerea ;)
 

Alexanderu

Membru Nou
Pe-un picior de plai
Doamne, ce fumai? :)
Am siz ca esti cel ma-i destept!
Nu am ce sa-ti fack-you..te dai tare ca stii gramatica,dar in rest este de dorit sa nu uiti de unde ai provenit si obiceiurile si istoria
Care nu tin cont de istorie ,aceia nu au viitor!!!(cam asa am tradus din limba russa) :) ;);););)
 

Alexanderu

Membru Nou
Va rog frumos,impuscati-ma :)))
DAca sta-i la bloc,si locuesti ma-i sus de nivelul 2..te rog fa o tripla rotatie si cu capul in jos...sau iti cumperi fringhie si fati un latz(spinzurate)...
Fiindca va nimeri la puscarie un om bun ,daca te impusca pe tine!!!
Fa si tu un bine pentru omenire,sa te pomeneasca altii ce fapta eroica ai facut!:D:D:p:p:D:D:D:D
 

saca 24

Stie Tot
Am siz ca esti cel ma-i destept!
Nu am ce sa-ti fack-you..te dai tare ca stii gramatica,dar in rest este de dorit sa nu uiti de unde ai provenit si obiceiurile si istoria
Care nu tin cont de istorie ,aceia nu au viitor!!!(cam asa am tradus din limba russa) :) ;);););)
Tocmai ce-ti spuneam in mesajul anterior ca-s licentiat in Istorie.
Daca vrei sa dezbatem diverse subiecte,cu argumente pro si contra,eu unul sunt dispus.

Mi-a placut gluma cu ,,Nu am ce sa-ti fack-you".Totusi,scrie corect in engleza,daca in romana,pardon,in limba daca nu te descurci :)
 
Sus