Cerere Avatare

DeletedUser5815

Guest
http://imageshack.us/photo/my-images/811/fcjg3000088.jpg/
Va rog facetimi si mie sa scrie undeva SoaP :> dar frumos prin photoshop asa sa se miste numele va rog ! multumesc ! :*
sper sa-ti fie pe plac:

avatar:
avatar_soap_zps7167d5fe.jpg


semnatura
semnatura_soap_zpsb5b02a8e.gif
 

DeletedUser5815

Guest
cal.png
luni o sa rezolv ambele cereri, daca aveti rabdare ... si daca nu e altcineva mai iute de mana intre timp :)
stejarcopy.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna
As avea o rugaminte cine ma poate ajuta cu 2 avatare care sa se potriveasca su semnaturile: Rody si Simy...
Multumesc mult anticipat
 

DeletedUser5815

Guest
imi cer scuze pentru intarziere, dar azi, la 39 de grade, mi-a fost cam imposibil sa fac ceva inteligibil

Buna
As avea o rugaminte cine ma poate ajuta cu 2 avatare care sa se potriveasca su semnaturile: Rody si Simy...
Multumesc mult anticipat

ar trebui sa stiu ce fel de imagini va plac, eu nu va cunosc, deci nu stiu ce gusturi aveti :)
 

DeletedUser

Guest
Buna
Nu suntem f.pretentioase dar paradoxal avem rugamintea unei IMAGINI DE IMPACT...care sa sugereze o personalitate puternica, invicibila(na ca am zis-o!) a playerului respectiv...Lasam la latitudinea bogatei dvs.experiente alegerea unei astfel de imagini si personalizarea semnaturi...avand convingerea ca asa lucrurile vor iesi cel mai bine...
Multumesc frumos.
 

DeletedUser

Guest
Buna as dori si eu un avatar cu ZEUS daca se poate.va multumesc anticipat.
 

DeletedUser

Guest
cine imi face un avatar ?!
Ca si eu pot sa-mi fac semnaturi / wallpaper etc.
Doar nu pot gasi imagine ata t de mica !
Poza sa fie un cavaler :) si text GodPlay
 

DeletedUser5815

Guest
este, dar in limita timpului disponibil ....si cum nu prea sunt multi voluntari, merge mai greu :)
 

DeletedUser

Guest
din cate vad prietenul meu cavalleras sa lasat de joc,dar vad ca este alcineva in locul lui ,scz tania imi poti face si mia o semnatura cu numele The Nr1?
 

DeletedUser

Guest
Sarna'doamna Tania..o semnatura pentru je?Este timp....??:">
Dau la schimb 5 atacuri sanatoase pe Rho!(joke)/:)
 
Sus