Cerere Avatare

saca 24

Stie Tot
DAca sta-i la bloc,si locuesti ma-i sus de nivelul 2..te rog fa o tripla rotatie si cu capul in jos...sau iti cumperi fringhie si fati un latz(spinzurate)...
Fiindca va nimeri la puscarie un om bun ,daca te impusca pe tine!!!
Fa si tu un bine pentru omenire,sa te pomeneasca altii ce fapta eroica ai facut!:D:D:p:p:D:D:D:D
Nu locuiesc la bloc.Locuiesc in pestera.Sunt pustnic.
Asta de curand,de cand Domnul Stil mi-a dat bann 6 zile pe forum.
Am zis ca tre' sa fac ceva cu viata mea,sa ma schimb in bine si tototdata sa ajut si pe altii de pe forum.
D'asta am renuntat la multe si acum iti raspund direct din pestera mea.
 

Alexanderu

Membru Nou
Tocmai ce-ti spuneam in mesajul anterior ca-s licentiat in Istorie.
Daca vrei sa dezbatem diverse subiecte,cu argumente pro si contra,eu unul sunt dispus.

Mi-a placut gluma cu ,,Nu am ce sa-ti fack-you".Totusi,scrie corect in engleza,daca in romana,pardon,in limba daca nu te descurci :)
Am 12 clase liceale,,,ma pis pe licenta ta de Istorie si doctorat..fiindca esti foarte foarte destept....eu nu vrau sa ma pun cu voi desteptii,,deoarece chit conversez cutine ma prostesc eu!!!)))
 

saca 24

Stie Tot
Am 12 clase liceale,,,ma pis pe licenta ta de Istorie si doctorat..fiindca esti foarte foarte destept....eu nu vrau sa ma pun cu voi desteptii,,deoarece chit conversez cutine ma prostesc eu!!!)))
Nu ma laud cu licenta mea.Nu m-am dat destept.Tragi concluzii pripite. :)
Dar daca vrei sa dezbatem anumite subiecte,sunt dispus.Desi ma indoiesc ca am cu cine purta o conversatie :))))
 

saca 24

Stie Tot
Te las sa citesti ce am scris,sa meditezi,sa calculezi,si apoi sa dai un raspuns pertinent. ;)

Sau ma pot cobori la nivelul tau si ne balacarim pana maine dimineata.Pe limbajul tau. :))))
 

Alexanderu

Membru Nou
Te las sa citesti ce am scris,sa meditezi,sa calculezi,si apoi sa dai un raspuns pertinent. ;)

Sau ma pot cobori la nivelul tau si ne balacarim pana maine dimineata.Pe limbajul tau. :))))
Ahaha sa te cobori la nivelul meu,esti futut in ochi sau ce-i cu tine??
Sta-i aciolo sus si te rog nu te ma-i cobori,fiindca cund te urcci trebuie sa te ma-i chindeste dar cum ai sa cobori...daca vrai sa sari din pestera in Ceruri it-i zic un Doamne ajuta,,,nu ai vazut poate sf.Petru va fi biat si intri deodata in Rai!!
Ultimele vorbe ale mele..
Idi nahui!!! :) :D:D
Sau vrai asa....Иди на Хуй!!!
Cred ca ai inteles cam ce am vrut sati spun..!!!:D:D:D:D
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
Am inteles,am inteles..
Cand omu' ramane fara replici,apeleaza la injuraturi.:))))
Ma asteptam la o discutie filosofica,din care ceilalti colegi de pe forum ar fi avut ce invata.Dar tu,tu m-ai dezamagit. :(
 
Sus