Cercul Invocațiilor 2022

twistdark1

Stie Tot
Mie așa îmi place.. sa le spun fani.

Că despre mine vorbește doar.... Și chiar de vorbește de rău, tot fanii mei rămân.
Nu vorbeste nimeni de tine handicapatu dreacu :))) Tu te bagi in seama ca n-ai prieteni . Daca n-ar fi forumul asta n-ai avea cu cine sa vorbesti in afara de psihiatru . E pacat ca trebuie sa induram noi ca nu-si face efect tratamentul .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Așa ați renunțat că tot despre mine vorbiți.
Îmi place de voi
Niste oameni care renunțau la mine, mă ignorau total fara să vorbească de mine pe aici sau pe la alții... Fie în privat, fie pe forum al alianței s.a.m.d.
 

twistdark1

Stie Tot
Așa ați renunțat că tot despre mine vorbiți.
Îmi place de voi
Niste oameni care renunțau la mine, mă ignorau total fara să vorbească de mine pe aici sau pe la alții... Fie în privat, fie pe forum al alianței s.a.m.d.
Da coe ca , daca vine unu la tine si ti fute 2 pumni , tu trebuie sa-l ignori ca altfel esti fanul lui , corectttt . Mars in sloboz si nu ne mai da tag .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Nu vorbeste nimeni de tine handicapatu dreacu :))) Tu te bagi in seama ca n-ai prieteni . Daca n-ar fi forumul asta n-ai avea cu cine sa vorbesti in afara de psihiatru . E pacat ca trebuie sa induram noi ca nu-si face efect tratamentul .
Daca nu as avea prieteni, as fii non stop le aici. Corect ? Cum apar, cum apăreți și voi.

Ce înseamnă asta ? Hai spune dializatule schizofrenic.... Sa te aud!

Îți spun eu ce înseamnă.. că voi nu aveți viața personală și urmăriți mereu daca am mai postat ceva că să săriți in haita p mine.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Stați liniștiți că v am dat pula destulă... Acum că nu mai vreau sa va dau... Săriți la coaiele mele... Dar nici pe alea nu le vedeți.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Da coe ca , daca vine unu la tine si ti fute 2 pumni , tu trebuie sa-l ignori ca altfel esti fanul lui , corectttt . Mars in sloboz si nu ne mai da tag .
Pai nu știu cum să îți spun... Hai și da in mine daca ai tupeu.
Îți dau locația oricând la orice ora. Am mai pus o și aici în trecut direct din Google maps... Și @Anubis.K spunea că sunt la furat de fier
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Aaa stai... Nu aveți o chifla in stomac, știti doar sa comentați online... Sa va umflați degetele online fie pe telefon, fie le PC
Bombardieri sunteți voi ma
 

twistdark1

Stie Tot
Daca nu as avea prieteni, as fii non stop le aici. Corect ? Cum apar, cum apăreți și voi.

Ce înseamnă asta ? Hai spune dializatule schizofrenic.... Sa te aud!

Îți spun eu ce înseamnă.. că voi nu aveți viața personală și urmăriți mereu daca am mai postat ceva că să săriți in haita p mine.
Iti zic eu ce inseamna . Dupa o zi cu treaba , mai intru si eu cam 30 min pe zi sa vad care i treaba si te gasesti tu sa-mi dai tag , ultimul asistat social . De avut prieteni plm chiar acum sunt pe discord si vb cu ei , mai dau un lol , mai o caterinca , plm n-ai tu de unde sa stii .

In rest sunt sanatos tun , dmn ajuta ... cat despre tn plm . Nu-mi mai da tag vreodata , altfel sa-mi bag pula daca nu te injur pana iti trece .
 

Anubis.K

Stie Tot
Ultima oferta cornele, iti platesc terapia numa sa nu mai joci niciodata jocul asta, tu decizi daca vrei sa ramai handicapat
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Iti zic eu ce inseamna . Dupa o zi cu treaba , mai intru si eu cam 30 min pe zi sa vad care i treaba si te gasesti tu sa-mi dai tag , ultimul asistat social . De avut prieteni plm chiar acum sunt pe discord si vb cu ei , mai dau un lol , mai o caterinca , plm n-ai tu de unde sa stii .

In rest sunt sanatos tun , dmn ajuta ... cat despre tn plm . Nu-mi mai da tag vreodata , altfel sa-mi bag pula daca nu te injur pana iti trece .
Ahahahaha prieteni virtuali coaie
Ieși cu ei, nu stați închiși în casă pe PC
Cât despre înjurat... Degeaba, sunt imun la asta. Daca aveți tupeu, haideți să ne vedem.. va pun iar locația ?
 

psihu

Membru activ
Iti zic eu ce inseamna . Dupa o zi cu treaba , mai intru si eu cam 30 min pe zi sa vad care i treaba si te gasesti tu sa-mi dai tag , ultimul asistat social . De avut prieteni plm chiar acum sunt pe discord si vb cu ei , mai dau un lol , mai o caterinca , plm n-ai tu de unde sa stii .

In rest sunt sanatos tun , dmn ajuta ... cat despre tn plm . Nu-mi mai da tag vreodata , altfel sa-mi bag pula daca nu te injur pana iti trece .
pe ce server joci lol, ca se poate de jucat impreuna )
 

twistdark1

Stie Tot
Ahahahaha prieteni virtuali coaie
Ieși cu ei, nu stați închiși în casă pe PC
Cât despre înjurat... Degeaba, sunt imun la asta. Daca aveți tupeu, haideți să ne vedem.. va pun iar locația ?
E 11 noaptea in mortii ma ti =))) Unii se trezesc la 6 dimineata sa mearga la treaba / la facultate , n-au timp ca tine sa stea toata ziua in patul de spital sa scrie pe forumul asta .

Da locatia sa vin in week-end sa te scot la un ser fiziologic sau ce dreacu bei tu pe vena .
 
Sus