Centurionii vs. =300=

  • Autor subiect DeletedUser1846
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1846

Guest
N-a fost frumos ca ati inchis celalalt topic ... sa fim seriosi ... The Lords of Eternity nu mai existau de multa vreme, asadar motivul inchiderii acelui topic a fost cel putin pueril. Ar fi trebuit lasat deschis, mai ales acum dupa ce =300= au anuntat capitularea. Pentru stiinta tuturor as vrea sa reproduc circulara interna data de ZhaoYun:


Salutare tuturor!
In aceasta seara, am luat singur o hotarare, de a le face Centurionilor o oferta, si anume predarea satelor mele, in schimbul protectiei voastre, si alaturarea voastra in alianta lor.
Stim cu totii ca sansele erau nule sa mai castigam acest razboi.

Gratie lui crismihai, dintr-o alianta cat de cat cu sanse de supravietuire, acesta a condus-o pe drumul pierzaniei, astfel efectivul membrilor injumatatindu-se, majoritatea activandu-si modul de vacanta.
Iar cireasa de pe tort a venit odata cu dizolvarea aliantei de catre Sigismund.

Unii dintre voi poate sunteti optimisti, dar nu am fi ajuns oricum nicaieri, pentru ca din 80 de membrii, doar 15 sunt activi, si pariez ca nici macar toti acei 15 nu imi vor raspunde la mesaj.

Stiu ca acum voi fi privit, de catre unii din voi cu dispret, dar este singura solutie de a va proteja, pe cei care inca mai aveti vreo satisfactie din acest joc.
Si nu, nu vreau sa ma ascund dupa deget, imi recunosc vina pe deplin, poate datorita imposibilitatii mele de a mai juca Grepolis cu aceeasi intensitate ca la inceput, si deasemenea increderea oarba pe care le-am acordat-o jucatorilor: Napy, darkangel 4ever, crismihai si sigismund...s-a ajuns aici.
Pana maine, foarte probabil veti primi invitatii intr-una din aliantele Centurionii.

Asa ca, in final, tind sa imi urmez unul din propriile principii si acela ca: "Mai bine sa mor in picioare, decat sa traiesc in genunchi!"


RESPECT-RESPECT ZHAO YUN(REMUS)


Sper sa nu inchideti si acest topic, dat fiind faptul ca poate de ambele parti mai sunt lucruri ce trebuiesc spuse.

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca e nevoie de un topic nou in care sa discutam numai ca cel mai potrivit nume ar fi Viitorul lumii Delta, in opinia mea.
 

DeletedUser1846

Guest
Cred ca e nevoie de un topic nou in care sa discutam numai ca cel mai potrivit nume ar fi Viitorul lumii Delta, in opinia mea.

Din pacate nu mai am cum sa-i schimb numele ... poate ne ajuta unul dintre moderatori ...
 

DeletedUser

Guest
Razboiul este over.Centurionii au castigat.Sa fim seriosi.
 

DeletedUser

Guest
Cat timp una din aliantele implicate in razboi nu mai exista topicul se inchide!Verificarea a survenit din intamplare.Daca voi nu ma anuntati eu nu pot inchide topicul la un timp scurt dupa disparitia acelei aliante.Timpul nu-mi permite verificarea regulata a clasamentelor.Nu vad ce alte discutii se mai pot purta legat de acel razboi terminat.

Topicul acesta va ramane deschis daca nu se va mai face spam :)
 

DeletedUser

Guest
sperand sa fiu ontopic,am observat ca pe primele 5 locuri sunt centurionii,iar acum ca vad ca cris si zhao au abandonat,sunt curios,ce viitor are lumea?trimiteti heaven sau alte aliante din top 12 la margine:))?am vazut si harta si pot sa zic ca...felicitari,dominati lumea!
Astept raspuns compentent,no amators please.
 

DeletedUser1846

Guest
sperand sa fiu ontopic,am observat ca pe primele 5 locuri sunt centurionii,iar acum ca vad ca cris si zhao au abandonat,sunt curios,ce viitor are lumea?trimiteti heaven sau alte aliante din top 12 la margine:))?am vazut si harta si pot sa zic ca...felicitari,dominati lumea!
Astept raspuns compentent,no amators please.

Cred ca, cel putin deocamdata, am demonstrat ceea ce era de demonstrat. Ce vom face de aici incolo? Probabil vom astepta deschiderea lumilor noi pentru a incerca sa facem si acolo ceea ce am reusit pe Delta.
 

DeletedUser

Guest
Am discutat cu NeaMaciuca din familia -LEX- si avem un gentlemen's agreement sa o punem de un "amical" :) ... asa de amorul jocului. Ne-a promis invitati surpriza si distractie pe masura.
 

DeletedUser

Guest
ok mersi de raspuns;)...fara suparare dar sper sa nu ajung la fel pe epsilon..prefer sa imi atac membri aliantei:cool:
 

DeletedUser

Guest
Vad ca nu se discuta despre vreun razboi aici.Puteti purta aceste discutii la "Spam".Aici cam e offtopic.
736891.png


Topicul se va redeschide in momentul primirii unui mesaj de la autor,mesaj in care sa se arate intentia de a posta detalii despre razboi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus