Centurionii - forever2nice

  • Autor subiect kalubestialu
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Centurionii - forever2nice este prezentă în lumea eroilor.
Be warned!
 

DeletedUser

Guest
sa ne intalnim cu bine cand o fi si poate pe viitor eu stiu ne facem vecini amici colegi :):p
 

DeletedUser

Guest
hmm ce imi trebe sa intru in aliantza? aici la Foreviani? ca na au fost inamici mei pe kappa si vad ca sunt asezati destul de bine pe marea unde ma aflu eu .. dahhh sunt 4-6 h intre noi :D chiar as dori sa vad niste requirements :))))B-)
 

DeletedUser6312

Guest
Shadow, nu-ti face griji, intr-un fel sau altul tot ajungi la noi, pana atunci trage tare si dezvolta-te, creste-ti orasele mari si frumoase :)))
 

DeletedUser

Guest
ma simt parasit aici ... daia ziceam pnm astia de la mine de pe insula fug de mine ca de ala cu cornite eu le zic lasati ma trupe fac si eu puncte ei imi lasa resurse sa fac numa trupe ... si cladiri .. si mi se pare mie sau aveti cand sa ma calariti? asa fara permisie hmm cam interpretabila "orase mari si frumoase" hmm sa inteleg ca sunt primul vizat si eu care vroiam sa fiu cu voi ma duc in colt sa imi spun gandurile :(
 

DeletedUser6312

Guest
si mi se pare mie sau aveti cand sa ma calariti? asa fara permisie hmm cam interpretabila "orase mari si frumoase" hmm sa inteleg ca sunt primul vizat si eu care vroiam sa fiu cu voi ma duc in colt sa imi spun gandurile :(
Uhhhhh, nu gandi atat de departe, nu vrea nimeni sa te calareasca, eu cel putin nu, sunt femeie serioasa :))))))))))))Nu e nimeni vizat, shadow, doar stii ca tu esti simpatia mea :p
 

DeletedUser6502

Guest
Bob sti ca e o vorba "tacerea e de aur",daca nu faceai atata gargara probabil stateau lucrurile altfel....parerea mea.
 

DeletedUser6312

Guest
nai idee numa daca stau sa ma gandesc cred ca ai vrea sa ma cuceresti imd dupa episodu de pe skype:D de acu 2 luni parca daca imi aduc aminte bine :D oricum sper sa reusesc sa ma strecor si eu sa am cu cine juca in echipa ..:D
Mai, eu nu vreau sa te cuceresc :D , e departe de mine gandul acesta :D Episodul de pe skype e acela cu gluma nereusita care a escaladat si s-a ajuns la injuraturi ca la usa cortului ?:DE vina ta, esti gura sparta :D eu m-am distrat foarte bine:D
 

DeletedUser

Guest
Mai, eu nu vreau sa te cuceresc :D , e departe de mine gandul acesta :D Episodul de pe skype e acela cu gluma nereusita care a escaladat si s-a ajuns la injuraturi ca la usa cortului ?:DE vina ta, esti gura sparta :D eu m-am distrat foarte bine:D
sincer nu cred ca sa lasat cu injuraturi asa de "gura cortului" nu imi permit .:D dar poate nu imi aduc eu aminte bine :D oricum cine nu greseste nu e om nu ?:)
 

DeletedUser6312

Guest
sincer nu cred ca sa lasat cu injuraturi asa de "gura cortului" nu imi permit .
:D dar poate nu imi aduc eu aminte bine :D oricum cine nu greseste nu e om nu ?:)

Sa ma crezi, chiar s-a intamplat, nu pot sa le postez aici pentru ca probabil ca mi-as lua o blocare de cont de cel putin 10 zile :D
 

DeletedUser

Guest
ma simt parasit aici ... daia ziceam pnm astia de la mine de pe insula fug de mine ca de ala cu cornite eu le zic lasati ma trupe fac si eu puncte ei imi lasa resurse sa fac numa trupe ... si cladiri .. si mi se pare mie sau aveti cand sa ma calariti? asa fara permisie hmm cam interpretabila "orase mari si frumoase" hmm sa inteleg ca sunt primul vizat si eu care vroiam sa fiu cu voi ma duc in colt sa imi spun gandurile :(


Nu e nimeni vizat , cucerim si noi ce putem pana unde putem ca asa e jocu...harta e mare iar lumea abia a inceput...
 

DeletedUser6509

Guest
O scumpa mea forever2nice , ma bucur sa va revad kappa pe achilles :)
 
Sus