Cel mai indragit admin

Cel mai indragit admin


  • Total votanți
    108
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Îi puteți contacta prin sistemul intern de suport, unde vor încerca să vă ajute cu tot ce se poate la problemele ivite.
 

DeletedUser

Guest
ma nush e unu pe eta si pe kappa cu care ma inteleg f bn cred ca shadow....cert e ca ii stiu nick din joc.....
 

DeletedUser

Guest
Eu ii iubesc pe toti pana la proba contrarie . Proba contrarie vine cand ma trimite sa numar scoicile de pe plaja din Bora Bora .
 

DeletedUser4080

Guest
Eu ii iubesc pe toti pana la proba contrarie . Proba contrarie vine cand ma trimite sa numar scoicile de pe plaja din Bora Bora .

daca te pun sa cauti bora bora pe harta si nu o gasesti(fac pariu),cand iti arat locatia corecta o sa zici ca s-a mutat de la cutremurul japonez.
 

DeletedUser

Guest
daca te pun sa cauti bora bora pe harta si nu o gasesti(fac pariu),cand iti arat locatia corecta o sa zici ca s-a mutat de la cutremurul japonez.

Tu glumesti? Nu? Eu am invatat drumul spre Bora Bora cu ochii inchisi . La cate vizite i-am facut ,merg la sigur acolo .
georgi
În vacanță


Adaugă data: 18.12.2010
Locaţie: Bacau,Dofteana

Vad ca tu esti deja in vacanta? Pe-aici unde te trimit zeii in vacanta ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4006

Guest
daca te pun sa cauti bora bora pe harta si nu o gasesti(fac pariu),cand iti arat locatia corecta o sa zici ca s-a mutat de la cutremurul japonez.
Tu glumesti? Nu? Eu am invatat drumul spre Bora Bora cu ochii inchisi . La cate vizite i-am facut ,merg la sigur acolo .
georgi
În vacanță


Adaugă data: 18.12.2010
Locaţie: Bacau,Dofteana

Vad ca tu esti deja in vacanta? Pe-aici unde te trimit zeii in vacanta ?
Stiti ca faceti OFF-TOPIC si riscati BAN, da?
 

DeletedUser

Guest
Stiti ca faceti OFF-TOPIC si riscati BAN, da?

Tu esti chiar criminal domne . Traiasca mama, degeaba ma chinui eu sa fac din tine un NEGRU redutabil ca nu am sa reusesc vreodata. Eu am primit mai multe bannuri decat a avut vizitatori muzeul ANTIPA de cand a fost renovat. De ce crezi tu ca eu nu iubesc niciun admin sau moderator? Eu cu echipa ma inteleg ca bugetarii cu PDL-ul lu' Boc .
 

DeletedUser304

Guest
L-am votat pe xblaandy, dar ar fi bine daca ar fi trecut si Norbit in acea lista ;)
 

DeletedUser

Guest
dupa mine x+blaandy e cel mai antipatic....o intrat 2 colegi dela scoala pe acelasi calculator fiecare odata si blaandy io bannat pa amandoi...si degeaba sio racit gura bietii oameni ca xblaandy....nici nu i-a bagat in seama :angry::pro:
 

DeletedUser

Guest
chiar sunt curioasa pentru ce sunt voturile... se dau oare pentru lista de playeri banati sau pentru cei care nu au fost banati :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus