Cel mai apreciat moderator

Cel mai apreciat moderator


  • Total votanți
    21
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6312

Guest
Am votat-o pe Alandala pentru ca se implica in buna desfasurare a threadurilor moderate de ea, e creativa, vine mereu cu cate ceva nou si interesant care ne capteaza atentia, are simtul umorului si as putea continua la nesfarsit dar mi-e teama ca deja am dat prea multe explicatii :D:D
 

DeletedUser

Guest
Am votat-o pe Oana,este "moderatorul ideal" pentru un forum mare.
Se implica,ajuta incepatorii,vorbeste respectuos.
Felicitari fata,esti o super "moderatorita":))
 

DeletedUser

Guest
DarkAngel 4ever (greu de decis intre el si gabr13llaa).
Din multe motive, pe scurt : echilibrat, concis si eficient.
 

DeletedUser

Guest
DFA1.
Fiindca se are cu grepolisul si am purtat discutii aprinse legate de strategie.
Se stie cu strategia.

(Din cate am eu experienta de moderator- sunt SM pe un forum destul de mare si eu-, stiu ce urmeaza dupa acest poll, dupa ce se stabileste rezultatul. Ala de pe primul loc devine ori supermoderator ori admin de forum.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Orientalis: Mulțumesc de aprecieri. Cât despre poll, nu neapărat. Pur și simplu ne dorim un feedback periodic de la forumiști astfel încât să ne facem o idee unde e loc de mai bine.
 

DeletedUser6312

Guest
@Orientalis: Mulțumesc de aprecieri. Cât despre poll, nu neapărat. Pur și simplu ne dorim un feedback periodic de la forumiști astfel încât să ne facem o idee unde e loc de mai bine.

Pacat ca jucatorii care voteaza va judeca dupa prestatia din joc si nu dupa cea de pe forum :(
 

DeletedUser

Guest
DFA1.
Fiindca se are cu grepolisul si am purtat discutii aprinse legate de strategie.
Se stie cu strategia.

(Din cate am eu experienta de moderator- sunt SM pe un forum destul de mare si eu-, stiu ce urmeaza dupa acest poll, dupa ce se stabileste rezultatul. Ala de pe primul loc devine ori supermoderator ori admin de forum.)


Da ... asa este le are .. Mai ales acuma ca si-a dat Inceput nou :)) :cool:

Votu il tin Anonim.
 

DeletedUser6401

Guest
DFA1
L-am ales pentru ca stie cu ce "se mananca" Grepolisul.
 

DeletedUser

Guest
DarkAngel 4ever (greu de decis intre el si gabr13llaa).
Din multe motive, pe scurt : echilibrat, concis si eficient.
Şi eu l-am votat pe DarkAngel 4ever, din motive asemănătoare. Aş mai putea adăuga criticile pe care le face pentru off-topic.

Pacat ca jucatorii care voteaza va judeca dupa prestatia din joc si nu dupa cea de pe forum :(
Eu n-am votat pentru prestaţia din joc.
 

DeletedUser

Guest
Pentru acelas motiv care am ales Dfa1 la antipatic ... aleg si aici acelas personaj nu de alta dar sa nu se simta lezati altii :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus