Cel mai apreciat admin

Cel mai apreciat admin


  • Total votanți
    39
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ma uitam acum peste clasament. Doamne ce te mai iubeste lumea Nihiliuse !!! Imi dai si mie o galeata cu numele tau inscriptionat pe ea ca sa te ajut sa te distantezi de urmaritori? :D
 

DeletedUser

Guest
neah, n-au inteles doar ca aici este intrebarea depsre administrarea jocului si nu a forumului...ca altfel nu-l mai iubeau asa, trust me :)))))))))))
e doar o confuzie... si cum sunt toti forumisti s-au gandit sa se puna bine cu el...
 

DeletedUser

Guest
si cum sunt toti forumisti s-au gandit sa se puna bine cu el...

Cine se pune bine cu Mos Nihi, ala traieste bine pana la adanci batraneti Si totusi nu stiu cati vor sa se puna bine cu el!!Eu cred ca Mos Nihi a piratat galeti pt electorat . Chiar eu am vazut o galeata rosie reconditionata .Uite,ca sa vedeti ca nu mint :
j8ku1t.jpg

Si Norbit a folosit strategia electorala cu galeata .Electoratul este innebunit dupa galeti. La anul, cand o sa particip la prezidentiale, o sa dau galeti de tabla.Am vazut ca astea de plastic se duc repede la fund ...hahaha
116mjra.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nea" Gicule......
000203FB.gif

in planul 2 vazui unu" cu un cartonas rosu in mana....
ce o fi insemnand..??
ai idee ..o premonitie ceva
o sugestie?
000201A4.gif
 

DeletedUser

Guest
bau :))

neee neee neee :))

eu nu apreciez nici un admin ))

fara suparare:p ;)
 

DeletedUser6312

Guest
Gicutule, ai dreptate, galetile din plastic nu sunt foarte rezistente, mi-a dat si mie una Norbit si deja s-a stricat :-s cred ca am sa ti-o trimit tie sa o folosesti pe post de turban ;) doar esti un sultan serios, nu-i asa?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus