Cel mai antipatic moderator

Cel mai antipatic moderator


  • Total votanți
    42
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sincer ? nu cred ca este vreunul antipatic .. nu am ce sa votez aici :).
 

DeletedUser6312

Guest
Aici nu votez nici eu pentru că nici unul nu e antipatic.
 

DeletedUser3457

Guest
Imi spuneti si mie rezultatul din acest moment???Eu nu votez deoarece nu m-a deranjat nici unul,niciodata... :D Multumesc :)
 

Nihilius

Membru activ
Pentru a vedea rezultatele unui poll la care nu ai votat da pe Vezi rezultatele sondajului de opinii.
 

DeletedUser6312

Guest
Ba o sa votezi Pinky ,ca sa-i ajutam si pe cei slabi in voturi :D Stai sa vedem cine n-are electorat si le dam voturile noastre :D

Să ştii că ai dreptate, Gicuţule, ai grăit ca un umanist adevărat, trebuie să îmi păstrez votul pentru un seamăn mai puţin popular şi să îl ajut să urce pe culmile gloriei acolo unde îi este hărăzit să ajungă.=)))
 

DeletedUser

Guest
Nu vad nicio campanie electorala Pinky. Niciun Vadim, niciun Becali,niciun Diaconescu. Stai sa voteze lumea si la sfarsit ne afisam si noi la votare . Nu putem lasa pe nimeni fara macar sa aibe un singur vot :D
 

DeletedUser2541

Guest
pppfff nu cred ca e vreounul antipatic
oofff sar peste sectiunea asta
ia suparati-ma unu ca sa pot vota si eu
ce drek
nu se poate asa ceva
of of of
nimeni nimeni????
 

DeletedUser

Guest
Hai, ca nu e chiar detasat.
Am nevoie doar de 2 voturi sa il depasesc. :D
Deja, am pus in miscare masinaria electorala. :))
 

DeletedUser6312

Guest
DFA conduce detasat, se pare ca ii place sa castige :D

Vine din urma DarkAngel 4ever la pas grabit :)))) desi nu cred ca merita titlul nici unul dintre ei :))))

LE: Ingere, daca vrei titlul indeajuns de mult poate ma indur sa-ti dau tie votul meu, desi nu prea as vrea sa ti-l dau :D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vine din urma DarkAngel 4ever la pas grabit :)))) desi nu cred ca merita titlul nici unul dintre ei :))))

LE: Ingere, daca vrei titlul indeajuns de mult poate ma indur sa-ti dau tie votul meu, desi nu prea as vrea sa ti-l dau :D:D

Promit ca dau, la schimb cu votul tau, ceva spaga electorala. :)

Glumesc, doar. Fiecare voteaza, functie de cum percepe el, activitatea unui administrator sau moderator. Voturile, sigur, sunt in marea lor majoritate, subiective. Adica, eu player..am luat ban in game de la un admin care ,,nu mi-a inteles doleantele si care nu mi-a ascultat explicatiile..asa ca... el este rau sau al dracului''...votam. Si mai chem si 2,3..10 amici care sa voteze in concordanta. Aceeasi situatie si la moderatori.
Ba, din contra...ma bucur ca am ceva voturi. Asta inseamna ca sunt activ si ca ma fac remarcat.
Daca modul meu de moderare deranjeaza...votati cu incredere. Nu am fost influentat de modul in care a votat unul sau altul, in pool-urile anterioare, in felul sau modalitatea in care i-am moderat posturile, ulterior.
 

DeletedUser6312

Guest
Si de ciuda nu iti dau votul meu :D:D crezi ca ma poti mitui cu bilete de vacanta? =))))
 

DeletedUser2541

Guest
ha ha ha ce campanie electorala
aproape mai convins
:)))))))
neee nici eu nu ti-l dau
mai ofera ceva mita sa te votam
:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Ba, din contra...ma bucur ca am ceva voturi. Asta inseamna ca sunt activ si ca ma fac remarcat.

sunt si alti moderatori care au activitate si nu sunt votati... eu ma gindeam ca ar trebui sa te gindesti daca este ceva in neregula si sa tragi niste concluzii. dar este doar o parere, evident. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus