Cel mai antipatic moderator

Cel mai antipatic moderator


  • Total votanți
    14
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Antipatia se reflectă până acum asupra jucătorului DFA, nicidecum a moderatorului DFA, cum de fapt s-a cerut.

Mi-ar plăcea să știu motivele, dacă sunt, privind moderarea. Promit că voi asculta fiecare părere și voi încerca să îmi îndrept carențele, acolo unde este cazul.
 

DeletedUser

Guest
Antipatia se reflectă până acum asupra jucătorului DFA, nicidecum a moderatorului DFA, cum de fapt s-a cerut.

Mi-ar plăcea să știu motivele, dacă sunt, privind moderarea. Promit că voi asculta fiecare părere și voi încerca să îmi îndrept carențele, acolo unde este cazul.

Eu cred ca tu,cu Oana,meritati cel mai mult aceasta functie.
Sunteti cei mai activi(din staff),ajutati jucatorii la probleme,vizitati zilnic subiectele "zilei".
Asa ca,parerea mea,ca de la moderator la moderator (nu aici) ar fi sa continui ca pana acum.
 

DeletedUser

Guest
Rog frumos... doar votul și eventual, explicația aferentă.
Orice altceva, voi șterge.

Mulțam frumos pentru înțelegere.
 

DeletedUser

Guest
l-am votat pe dfa1 pt ca , a fugit ca un las dupa joc ....

Frumos exemplu a dat ''Inceput Nou'' ... :pro:
 

DeletedUser6401

Guest
DFA1
Motiv: Uneori da niste raspunsuri care te aduc in stare sa nu mai postezi pe forum in viata ta.
 

DeletedUser

Guest
DFA1
Motiv: Uneori da niste raspunsuri care te aduc in stare sa nu mai postezi pe forum in viata ta.

Ai putea da exemplu? M-ai făcut curios.

l-am votat pe dfa1 pt ca , a fugit ca un las dupa joc ....

Frumos exemplu a dat ''Inceput Nou'' ... :pro:

Cu ce influențează asta cunoștințele mele și activitatea de moderator? Pur și simplu nu mai aveam timp să le fac pe toate, așa că am lăsat pe alții cu mai mult timp să continue.
 

DeletedUser1644

Guest
nici macar nu stau sa enumar de ce te-am votat ca antipatic DFA1... asta consider eu si basta...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus