Cel mai antipatic admin

Cel mai antipatic admin


  • Total votanți
    14
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Ce admin considerati ca este cel mai antipatic ?
Va rog sa spuneti si ce "minusuri" ati constatat la adminul votat.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Varianta "Niciun admin nu mi se pare antipatic" unde e?
 

DeletedUser

Guest
Akmon,vreau sa stiu si eu de ce xblaaady este antipatic,ca se ocupa de joc mai mult decat de forum,ca ajuta jucatorii mai rar?

Idem cu Orient,daca nu este adaugata varianta "Niciunul dintre cei pusi la vot" il votez pe Nihi:))
 

DeletedUser

Guest
OFF TOPIC : Cum de ai vazut ca eu am votat?:)) ca sa stiu si eu cum ma uit ..
ON TOPIC : Asta este problema mea personala , daia nici nu am vrut sa comentez.
ia zi , ce faci acum , ma tragi la raspundere?:))
 

DeletedUser

Guest
dinutza06 Nu ca am ceva personal cu ea / el ...

Dar e din L.L si Iubesc asa mult alianta aia cum ''iubeste pisica soarecele'':) ...
 

DeletedUser

Guest
Ce admin considerati ca este cel mai antipatic ?
Va rog sa spuneti si ce "minusuri" ati constatat la adminul votat.

Clar... Tu esti ala. Ca minusuri : m-ai prejudiciat de o vacanta decenta cand trebuia sa-mi asiguri toata decenta ca de-aia e vacanta ...hahaha
Cel mai antipatic admin
zburlici
dinutza06
Norbit
scoman
Seraphyne
Toruk Makto
xblaandy
nihilius
Astia toti din lista sunt admini?!! Sa-i punem domne la panoul de onoare ca eu nu stiu decat cativa .Uite!!1 Pe-aia bunii(aia care nu ma baneaza )nu-i stiu. E posibil asa ceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
OFF TOPIC : Cum de ai vazut ca eu am votat?:)) ca sa stiu si eu cum ma uit ..
ON TOPIC : Asta este problema mea personala , daia nici nu am vrut sa comentez.
ia zi , ce faci acum , ma tragi la raspundere?:))


Daca vrei sa te uiti in partea dreapta jos iti arata afla sondajul sau cva de genul
acolo vezi cine si ce a votat...


Eu nu am votat nu conosc deloc admini
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am votat nu conosc deloc admini

Vrei sa-ti fac eu o descriere SIMPLA a adminilor? Adminii sunt precum elfii .Au drept de viata si de moarte :D Acum va trebui sa te chinui si sa-i cunosti mai bine ca sunt elfi buni si elfi rai . Eu iti recomand sa-ncepi sa-i cunosti prima oara pe-aia rai ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Bre bula da ce faci ?:D, Letalu' aici, hai noroc.

Ce sa fac bre Letale!!! Ma chinui sa imi maresc depozitul de pedepse si nu reusesc . Dincolo la voi era nevoie doar sa fiu ON ,chiar si fara sa postez ceva ca ma cocosau colegele tale . Una cu bata si alta cu ciomagu. Ma capiau bre . Ajunsesera sa se plictiseasca dandu-mi vacante . Sunt inca obsedat ca nu l-am intrecut pe gaby in vacante . Pe-ala nici dracu nu-l mai intrece :D Dar tu ce faci pe-aici? Te-a lasat Rahan sa parasesti cuibul? hahaha
 

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 09/03/11

Standard
stergeti conturile --vom protesta masiv fata de acest joc pana se va introduce inapoi vechea versiune--nu mai bag bani pt asa ceva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus