Cea mai buna combinatie defensiva/ofensiva

  • Autor subiect DeletedUser16045
  • Data de început

DeletedUser3207

Guest
Dacă vrei să spargi totul în atac, fă o armată numai din săbieri si arcași. Nu asculta ce-ți zice lumea, un arcaș in atac face cât 10 călăreți... fără cai...
 

DeletedUser16045

Guest
Daca nu doresti sa raspunzi vezi-ti de treba in alta parte si lasa mistourile boss :) ca nu sunt amuzante
 

DeletedUser14498

Guest
ai deschis subiect degeaba colegul , nu-ti va raspunde nimeni pentru ca ideea este ca eu sa stiu si tu sa nu stii sa te pot eu cuceri .....daca iti spun eu tie ce e mai bine sa faci voi avea in fata un adversar mai puternic deci mai multa bataie de cap ....de ce ar spune cineva ceva referitor la tactica ...ia experimenteaza intreaba liderii aliantei tale dar nu pe forum extern ca nu ai sa primesti raspunsul ce-l doresti ....nici de la administratori .....iti vand un pont .....baga in simulator trupe si experimenteaza si acolo ....in rest aici degeaba ai deschis subiectul ....parerea mea ....caterinca pot face multi dar raspuns civilizat nu ai sa vezi aici ....
 

DeletedUser3964

Guest
Salut!

Aparare: Arcasi-care-cerberi
Atacul...aici e o problema,nu gasesti formula perfecta.ataci in functie de aparator.
Vrei refacere rapida,mergi pe prastii si catapulte.vrei forta(dar refaci mai greu),mergi pe prastii-cai-hopliti-catapulte
 

DeletedUser3207

Guest
Cea mai buna aparare e sa ai cateva harpii in jurul tau mereu. Cand vor incepe sa intre in crize de isterie crede-ma ca nu mai misca in front niciun soldat. Pe onoarea mea, daca vrei iti dau eu una gratis saptamana viitoare, cand imi vine soacra in vizita! Asta asa, ca esti baiat bun...
 
Sus