ce se intimpla?

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce o data cu schimbarea versiunii de joc pe lumea ZETA au aparut aceste probleme de logare?de 2 zile nu reusesc sa ma conectez cu o armata de browsere.daca tot sa facut schimbarea impotriva vointei mele ,macar sa mearga si sa pot juca ca si pina acum.este vb de bani si timp investit de o perioada lunga de timp si vreau sa mi se respecte dreptul la joc.
va multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Incearca sa instalezi java flash player si curata istoricul Oricum sunt inca o gramada mare de erori
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce o data cu schimbarea versiunii de joc pe lumea ZETA au aparut aceste probleme de logare?de 2 zile nu reusesc sa ma conectez cu o armata de browsere.daca tot sa facut schimbarea impotriva vointei mele ,macar sa mearga si sa pot juca ca si pina acum.este vb de bani si timp investit de o perioada lunga de timp si vreau sa mi se respecte dreptul la joc.
va multumesc!

Faza este că versiunea 2 este prea slabă ca să meargă ca versiunea 1 .. din toate criteriile
Dau nişte exemple :

Inca are ogramada de erori / bugguri etc.
Este mult mai slaba ( in privinta graficii ) , cu toate ferestrele alea care fac LAGG !!
Versiunea 1 mergea fara probleme , cu o viteza foarte mare , fata de aceasta in care nici 30% din cea veche nu merge ..

Restu ... e CANCAN(.ro)
 

DeletedUser

Guest
Ce se intampla?
Se intampla ca grepolis.RO a murit de mult timp,veteranii se retrag pe .com
Forumul a devenit plin de inactivi,copii naivi si obositi de viata precum bula.
Si forumul a devenit o bataie de joc.Cat despre joc,inca merge binisor fata de celelalte servere ale altor tari dar forumul tine in miscare si jocul si am dat in balarii rau de tot.
 

DeletedUser7151

Guest
nu ma pot loga!

nu ma pot loga nici de pe mozilla,nici de pe opera.cand introduc numele ucatorului si parola si dau conectare imi dispar si nu intru in joc.
 
Sus