ce nu mi-a placut azi ...

DeletedUser13911

Guest
Nicolae Breban, Mircea Cărtărescu, Norman Manea şi Varujan Vosganian sunt scriitorii propuşi anul acesta de către Comitetul Director al Uniunii Scriitorilor din România (USR) pentru premiul Nobel, potrivit unui anunţ postat pe site-ul USR.
La ce nobel doamne,mi-am stricat seara incercand sa inteleg poezia lu' asta..uite la el.... poetul .....http://www.romanianvoice.com/poezii/poeti/cartarescu.php
 

DeletedUser13911

Guest
Ciudat sau nu, astazi nu mi-a placut atitudinea moderatorilor,staffului,whatever......ati pastorit o mizerie pe Omega,o mizerie, nimic altceva.
A-ti sters cu buretele de parca nu s-ar fi intamplat nimic,strarniu...si parca nu stiu cum dar e deja-vu pentru mine....
Cum ma..si zeii injura si vorbesc stricat?Nu pot sa cred....:|Nu mai ascundeti sub pres caracterele....nu ii va schimba cu nimic sau nu se va schimba nimic,.|.. e mai bine spus....
Cartonasele cred ca le-ati uitat nu..???:De cruda e viata cu muritorii....uneori mi-as dori sa fiu ZEU...sau ...nu ....mi-as strica ,atat ,mi-as strica.....|..
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
cred ca este mai la indemana asa si ....mai ieftin de sters cu buretele, spune tu cat costau sejururile daca era sa-i trimita pe toti in vacanta, acum sincera sa fiu...limbajul acelor jucatorilor au murdarit forum-ul, nu cred ca ar fi o noutate dar nu mi-a placut deloc, ma voi retrage pe forum-ul meu de pe Hyperborea, mi-a facut placere Igor :) , pe Money si Thea ii am acolo.
 

DeletedUser

Guest
Mie nu mi-a placut azi ca nu am vazut cum s-au porcait aia ieri unde zice-ti voi. Stiti ce rau imi pare.Atat de rau incat preferam o vacanta ....hahaha
 

DeletedUser2039

Guest
Nu a fost chiar o porcaiala, unu fantozy zicea ca nu are semnal in caricioplan si pe urma ma injurat de 2 ori de mama (mama a murit in urma cu un an), in lipsa de argumente a mers pe varianta insultelor, cine i-o fi luat belet la Low cost ?
 

nicol 10

Stie Tot
ia uitati voi ce-am regasit eu? :)

''ce nu mi-a placut azi..'' :)

la sfarzit de zi asa....ar fi imposibil sa nu existe o nemultumire ceva.. :)
 

DeletedUser14175

Guest
nu mi a placut azi ca la brasserie unde am fost nu mi s a adus toata comanda, hartia pusa in tava de metal in care a fost servita mancarea era o sa inghit ... dat fiind ca am folosit tacamurile si s a rupt si din hartie ... iar pentru toate lucrurile astea nu am lasat nici cine stie ce tips, iar ospatarita mai avea putin de ma scuipa cand am salutat o la plecare ...
 

saca 24

Stie Tot
pfff..azi m-am certat cu toata lumea :)))si am inceput sa triez din asa zisii prieteni.asta nu mi-a placut.dar a fost necesar :D
 

DeletedUser14175

Guest
Oh ... deci nu m am trezit la timp, de fapt m am trezit inaintea alarmei .. apoi am adormit ... si m am trezit prea tarziu ... am ajuns printr un miracol la timp ... dar filmarile au durat prea mult ... si nah .... am luat si doua revolte azi ca n am putut sa intru ... ce sa facem ... se mai intampla
 
Sus