ce nu mi-a placut azi ...

DeletedUser

Guest
azi nu mi-au placut multe, poate prea multe sa-mi mai bat capul cu ele...si poate, doar poate .........mai bine tac
 

DeletedUser8698

Guest
salut, sunt valdor56, http://ro18.grepolis.com
voi ce parere aveti de aceasta stuatie, ca mie nu mi-a placut deloc. cum este posibil sa reusesti asa ceva?
HkvWnfAkMFs_cIzuj0zR.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu unu l-as ruga pe kod sa faca filmuletz cu demosntratia ca el poate da 50 de atacuri la sec cu planificatorul din 55 de orase
 

DeletedUser

Guest
Las' doamnule valdor macar la asa ceva sa avem noroc :x

7ball aicea :))
 

DeletedUser

Guest
se pot trimite astfel de atacuri ...poti trimite mai multe si apoi vezi care intra aiurea, adica sprijin inainte de atac si le retragi, mai ales cand e vorba de multe polisuri.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca asta mi-a stricat ziua!Imi pare nespus de rau
Cel mai deschis la discutii dintre admini renunta ,pfff....pacat!
Aceeasi senzatie tampita am avut-o cand a renuntat Darkangel4ever,pentru cei ce vi-l amintiti!
Simt un gol imens lasat pe forum .....
Dragi jucatori,

In ultimi 3 ani, sub diverse aspecte, am facut parte din aceasta echipa de suport/moderare si am incercat impreuna cu(,) dumneavoastra (jucatorii) si colegii mei sa creem din acest joc o comunitate. Am luat impreuna parte la descoperirea jocului, la diversele modificari si imbunatatiri (si, de ce sa mint, uneori si la probleme) aduse jocului si am trecut cu bine sau cu mai putin bine peste toate acestea. Pentru rabdarea de care ati dat dovada cu mine, pentru discutiile avute si pentru simplul fapt ca "m-ati suportat" atata vreme, eu tin sa va multumesc!
Din pacate nici o placere nu dureaza la infinit, iar interesul meu a devenit din ce in ce mai scazut, pe cand timpul necesar ce trebuie sa-l aloc a devenit si continua sa devina din ce in ce mai mare.
Astfel, din data de 2 aprilie, ma simt nevoit sa-mi inchei activitatea in acest joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si mie imi pare rau ca pleaca, din cate stiu eu, cel mai pregatit om din staff-ul .ro, insa nimeni nu poate dedica la nesfarsit prea mult timp grepolisului...sper doar ca odmm sa fie la fel de capabila si mai deschisa discutiilor pt ca in general stafful este prea rezervat in a face comenatrii..
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;gTP3vl0kC0A]http://www.youtube.com/watch?v=gTP3vl0kC0A[/video]

prea tare :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12104

Guest
nu mi-a placut ca nu s-a rezolvat situatia lui sevsceptic
 

DeletedUser

Guest
Azi nu mi-a placut cand am aflat ca un prieten bun de al meu nu a luat bac-ul.
Matematica bat-o vina ca l-a ea a picat
:(
 

DeletedUser

Guest
Azi nu mi-a placut nimic, dar o viata intreaga mi-au placut cei care posteaza pe forumurile interne la topicurile urmatoare: NUMARATOAREA, FAZAN si inca unul . Eu nu am inteles niciodata ce placere au cei care posteaza la ARITMETICA PROSTILOR( numaratoarea aia) . Sincer,trebuie sa fi tolomac rau ca sa postezi numai cifre si sa respecti ordinea plus ca nu se plictisesc !!! As vrea sa studie creierul unui astfel de specimen ,sa gasesc locatia placerii numaratului si sa aflu ce anume il impinge sa faca asta!!! Imi place si de toti papagalii care joaca FAZAN dar asta cu aritmetica prostilor e mai tare....hahaha
 

DeletedUser

Guest
nu mi-a placut forumul de offtopic gol.... cu 2-3 postari in urma era 2011 la unele teme ?!?!?!

nu-mi place ca vine luni.....
 
Sus