ce nu mi-a placut azi ...

DeletedUser

Guest
Exista un topic in care spunem ce ne-a placut azi.
Acum este si unul in care spunem ce nu ne-a placut :D
Sa nu discriminam pe nimeni.

Incep eu.

Nu mi-a placut frigul, fumul ce intra pe fereastra de la living si nu-mi mai place ca maine o sa fie iar Luni.
 

DeletedUser6312

Guest
:))) O baie fierbinte şi o fereastră închisă te scapă de primele două neplăceri iar de ce-a de a treia nu te scapă nimic.:))) he he he he

Azi nu mi-a plăcut că nu am avut flori proaspete in în glastră.:(
 

DeletedUser

Guest
Pai du-te si pune-ti flori, cine te opreste ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nici mie nu mi-a palcut frigul de afara si discursul mamei cum ca cei diferiti ar trebui marginalizati...
 

DeletedUser

Guest
nu mi-a placut ca toata lumea este racita in casa si care mai de care a tusit cat putea de "bine" si nu s-a putut odihni niciunul dintre noi.:(
 

DeletedUser7208

Guest
nu mi-a placut faptul ca toata lumea parca vroia sa ma critice dar nu o facea si totusi imi arunca priviri taioase. sau cel putin asa mi se parea mie. poate ca ar trebui sa nu ma mai gandesc la ce s-a intamplat.si inca un lucru.....mai e maine LUNI...of....
 

DeletedUser6312

Guest
Azi nu mi-a plăcut frigul, mi-au îngheţat genunchii :((
 

DeletedUser6312

Guest
Azi nu mi-a plăcut imbecilitatea din parlament in ceea ce priveşte acea lege care permite eutanasierea câinilor maidanezi.Sunt împotriva uciderii animalelor.:(
 

DeletedUser

Guest
nu mi-a placut ziua de azi pentru ca am dat test la mate si a fost foarte greu..:(
 

DeletedUser2467

Guest
am ramas fara premium,95 orase fara administrator=un chin etern,
 

DeletedUser2467

Guest
pai daca primesc premium se poate transfera pe grepolis.net? acolo am contul...
 

DeletedUser2467

Guest
nup,nu merge pt romania,
de fapt am o lista intreaga de tari in care nu merge "free survey",am luat-o de la admini de acolo!
unul dintre ei stiind si romana :)
 

DeletedUser2467

Guest
stiu,app am adaugat un nou link la postul cu world wonders...cine doreste sa afle mai multe dintre ww(world wonders) hw(hero world)
 

DeletedUser

Guest
Nu imi place ca timpul zboara prea repede si nu il pot opri in loc :(
 
Sus