Ce jucator din top 12 este cel mai bun ?

Ce jucator din top 12 este cel mai bun ?


  • Total votanți
    52
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Ce jucator din top 12 il considerati ca fiind cel mai bun ?

Va rog ca sa va sustineti si alegerea facuta.
 

DeletedUser4080

Guest
Dupa parerea mea achillles este unul din cei mai buni de pe toate lumile de joc daca nu chiar cel mai bun jucator de pe toate serverele,fara indoaiala el este cel ce merita locul 1 in acest moment.Dispune de o gramada de timp si ceea ce face foarte bine am avut ocazia de a colabora cu el si sincer am ramas surprins.
De asemenea nu contest nici putere celorlalti contra-candidati,insa din punctul meu de vedere el e nr1.
Bafta!
 

DeletedUser

Guest
Decizie dificila

raspunsul la aceasta intrebare este mult mai complex decat un simplu vot pentru cutare sau pentru cutarescu. Asa cum stie toata lumea in orice joc si in orice activitate, exista 3 mari categorii de participanti : pro, semi pro si evident " the noobs " ... :p. Pentru ca cineva sa " voteze " despre abilitatile ale unui sau ale altui jucator, este necesar ca sa existe o " baza " de comparatie. Daca eu nu cunosc pe cineva oare cum as putea sa-l caracterizez ? " Impartind " o mare parte din timpul petrecut pe gioc cu camarazii ( si binenteles cu " inamicii " ) am ajuns sa ne cunoastem relativ bine si sa avem parerile noastre proprii legate de felul in care stim si vrem sa comunicam si sa ne facem " treaba " pentru care a fost conceput acest gioc. Este valabil pentru cei cu care intr-o anumita masura am intrat in " contact " ... Pentru cei cu care NU am intrat IN NICI UN FEL DE " COMUNICARE " singura modalitate de a exprima o parere despre respectivul este sa analizez rezultatele obtinute intr-un anume interval de timp. Eu am " rasfoit " strict intervalul de timp de la 01 septembrie 2011 pana in prezent, verificand foarte pe scurt, numarul de cuceriri raportat la ... nivelul lor de dificultate ( aici va las pe voi sa " deduceti " cam ce ar insemna aceasta ) adaugand in plus felul in care " am citit " jucatorul respectiv in urma ... " interactiunii " de orice fel din perimetrul " campului de batalie ". Drept urmare votul meu este pentru ... yoady.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2442

Guest
In primul rand, ati uitat de "batranii" din TBP si JDI.
In al doilea rand ati bagat oameni care au cucerit numai orase fantoma / intern.
In al treilea rand jucatorii de pe lumea gamma se stiu cine si cum joaca si de ce sunt in stare.


V`am salutat.
 

DeletedUser

Guest
multumesc celor care mau votat.. sunt Achillles .. insa numelemeu lam mai folosit odata.. si nu am timp sami reamintesc parola.. insa mult timp dupa implementarea versiuni 2.0.. achillles nu va mai fi...:)
 

cioara

Membru
vot

un singur jucator nu are ce cauta in acest top....si anume crystynysys ce cucereste intern si numaa orase fantoma,iar cand ataca woooww ce atacuri....mai bine nu ar face acest lucru....joaca doar la noroc....=))
 

RANINAGHI

Membru
nuuu..

toti sunt buni dar cel mai bun este crystyansys o sa ziceti ca zic asta ca sunt aliat cu el dar nu...tin uc el(ea) pt ca este fata si a ajuns la primul loc pe lume :):-&
 

cioara

Membru
=))

toti sunt buni dar cel mai bun este crystyansys o sa ziceti ca zic asta ca sunt aliat cu el dar nu...tin uc el(ea) pt ca este fata si a ajuns la primul loc pe lume :):-&



ma tu tii cu ursul ma...ia nu mai trm u resurse pe minuni si fa cultura si pune mana si cucereste orasele colegilor cersindu-le orasele sau rezervand cate un jucator intreg(inactiv)....si poate reusesti si u sa ajungi in top 12;)...asa a facut si ursul tau
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus