Ce crezi ca exprima username-ul tau?

  • Autor subiect DeletedUser6822
  • Data de început

DeletedUser6822

Guest
In acest subiect, poti sa spui daca vrei ce exprima username-ul tau.
Si hai sa incep eu primul:
Username-ul meu adica "TheParkour", exprima faptul ca eu practic parkourul, si am vrut sa imi gasesc un username frumos, si asa am ajuns la username-ul "TheParkour".
:) (F)
 

DeletedUser

Guest
ariel e ingerul ce poarta rugaciunile noastre la Dumnezeu, implineste visele oanenilor si guverneaza lumea spiritelor elemetale pamantene (zanele, spiridusii, elfii).intotdeauna mi-a plaut acest inger in mod deosebit si de aceea am adaptat nickul meu mumelui lui.
 

DeletedUser

Guest
ariel e ingerul ce poarta rugaciunile noastre la Dumnezeu, implineste visele oanenilor si guverneaza lumea spiritelor elemetale pamantene (zanele, spiridusii, elfii).intotdeauna mi-a plaut acest inger in mod deosebit si de aceea am adaptat nickul meu mumelui lui.

Eu credeam ca nick-ul tau vine de la MICA SIRENA!!! :D
In acest subiect, poti sa spui daca vrei ce exprima username-ul tau.
Si hai sa incep eu primul:
Username-ul meu adica "TheParkour", exprima faptul ca eu practic parkourul, si am vrut sa imi gasesc un username frumos, si asa am ajuns la username-ul "TheParkour".
:) (F)

Nu te supara,ce-i ala parkour? Sincer ,cand am citit prima data ce practici tu gandurile mi-au fugit aiurea treleleie. Nu-ti zic unde m-au dus gandurile ca iar ma baneaza coloratii :D
Nickname-ul meu vine de la ... si de la .... Asta pt ca-s un domn ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Eu credeam ca nick-ul tau vine de la MICA SIRENA!!! :D


Nu te supara,ce-i ala parkour? Sincer ,cand am citit prima data ce practici tu gandurile mi-au fugit aiurea treleleie. Nu-ti zic unde m-au dus gandurile ca iar ma baneaza coloratii :D
Nickname-ul meu vine de la ... si de la .... Asta pt ca-s un domn ...hahaha
oare unde te-a dus gandul?
nu spune o prostie ca nu te iert daca pierdem alegerile.mi-ai promis postul de premier. n-am uitat...
 

DeletedUser

Guest
Nu te supara,ce-i ala parkour? Sincer ,cand am citit prima data ce practici tu gandurile mi-au fugit aiurea treleleie. Nu-ti zic unde m-au dus gandurile ca iar ma baneaza coloratii :D
Nickname-ul meu vine de la ... si de la .... Asta pt ca-s un domn ...hahaha

e simplu
[YOUTUBE]TPIw3cv8Zls[/YOUTUBE]

numele meu spune ca-s destul de zapacita ....nu mi se potriveste deloc:)))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
e simplu
[YOUTUBE]TPIw3cv8Zls[/YOUTUBE]

numele meu spune ca-s destul de zapacita ....nu mi se potriveste deloc:)))))))))))))

Ba da:p:D
Nick name-ul meu vine din suferinta mea de viata...petrec 6,7 ore pe calculator pe zi....si sunt obsedat de el....
 

DeletedUser3207

Guest
Pai si care e problema

Numele meu inseamna in "braziliana" SEFUL GRECULUI SI AL LUI BULA.....chiar mi se potriveste:D:)
 

DeletedUser7208

Guest
Numele meu inseamna "amurg" in 3, 2, 1.o scena de apus extrem de frumoasa, sau filmul twilight partile 1, 2 si 3, filme care mi-au placut in mod deosebit.
 
Sus