ce ar fi ca ficare jucator i

  • Autor subiect DeletedUser6420
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6420

Guest
incepănd de data 27 aprilie pana pe 5 mai de la sate sa se recuteze unitati mitice cum ar fi pegas,minicentaur,hidra,meduza si sa se puna sateni in doua ore sa se faca o nava de colonizareB-)B-)B-).
 

DeletedUser7208

Guest
pai nu ai cum sa recrutez unitati mitice de la zei pentru ca , cand vrei sa le faci normal ai nevoie de resurse si favoruri de la zei.fiecare oras are un alt zeu. sa spunem ca tu ai 3 sate pe insula si 4 orase. care e probablitatea ca toate orasele sa aiba acelasi zeu/?una mica.si asa nu poti sa ai satul "x" da manticore si satul"y" cerberi de exemplu....si in plus, aceste unitati costa mult pe langa unitaile obisnuite si consuma si favoruri. deci sa le iei de acolo ar fi mult prea usor....
 

DeletedUser

Guest
o chestie destul de buna dar trebe sa venerezi un zeu si sa tureze 24 de ore ca sa faci alta si sa fie zului venerat adica nu hidrea orasului care venereaza zeus fiecare sat o creatura doar la nivel maxim 2 si cu nava nu e o idee buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Copil facut pentru alocatie .

Si eu as vrea sa recrutez din sate iepuri roz ca sa ii pun pe gratar .
 

DeletedUser8218

Guest
incepănd de data 27 aprilie pana pe 5 mai de la sate sa se recuteze unitati mitice cum ar fi pegas,minicentaur,hidra,meduza si sa se puna sateni in doua ore sa se faca o nava de colonizareB-)B-)B-).

fara suparare ....dar prea multe pretentii ce farmec ar mai avea joku' daka l-am face asa de usor ?!
 

DeletedUser

Guest
bunika karatista te rog,fara jigniri...
mori122 imi pare rau dar ar fi prea usor pentru toata lumea...ar disparea farmecul jocului.
Contra.
 

DeletedUser

Guest
bunika karatista te rog,fara jigniri...
mori122 imi pare rau dar ar fi prea usor pentru toata lumea...ar disparea farmecul jocului.
Contra.

Cum zici tu tovarase . Pune scrisul ala mai mic ca nu sunt miop , adica mioapa . Inca vad bine .
 

DeletedUser

Guest
Mi se sperie stegozauru de la inimioarele alea . Ai alte inclinatii davide ? Hahahhaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus