Cautam camarazi de arme

DeletedUser

Guest
Buna ziua grepolieni !

Joc de pe lumea Delta (Lords of Eternity).Am trecut pe En. Us. Fr. iar acum ma intorc pe Ro.
Pentru detalii privind progresul personal,raspund in privat.

In scopul de a juca printre oameni de bun augur,competitiv,cerintele sunt urmatoarele:
~Skype obligatoriu
~Ascensiune mentinuta,cu privire la punctele de batalie,respectiv ofensiva individuala
~A citi forumul intern constant

In cadrul echipei sunt prevazute serii de activitati la care puteti contribui,cu scopul de a uniformiza cadrul.
Este incurajat schimbul permanent de idei si 'modificarea' in sens colectiv;neplacerile vor fi luate in seama.

Informatii:
~Numele echipei,oceanul pe care vom demara cat si ora la care vom incepe,in privat.

Postarea este pe scurt,un minim de informatii fiind facute public.
Daca sunteti interesat de alte detalii,ma gasiti printr.un mesaj privat pe forum,raspund relativ rapid.
 

DeletedUser

Guest
E mai placut sa joci printre ai tai..in ciuda altor factori contra.
 

DeletedUser12202

Guest
faci mare prostie ca te intorci pe Ro :)))

Dragilor,in seara asta,am chef de vorba.Ce doamne iarta-ma aveti cu RO ????Umbla caini cu colaci in coda la straini ???La ei totul este aur sau poleiala ???Ei nu gresesc ???Sau este acea mentalitate indictrinata de mirajul starinatatii :ei gresesc,este omenesc,ai nostri ne fura !
Aici,joc nu de o zi sau doua,au fost greseli,poate si mici influente,suntem cu totii oameni.Dar nu ele au determinat invingatorii si invinsii ci spiritul de echipa,stiinta,timpul,goldul,determinarea,perseverenta,strategia.
E usor sa vezi paiul din ochii altuia si nu barna din ochii tai.E mai usor sa acuzi decat sa recunosti cand si unde ai gresit.
Jucati dragilor,incercati sa fiti realisti,sa recunoasteti meritele altora(chiar daca tin de gold-mai nou,este optiune data de joc,se poate folosi,unii o folosesc la max),sa recunoasteti limitele voastre(toti le avem).
Apropo,Gymus,tu de ce joci pe Ro ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11293

Guest
imi place cum gandesti arisan. Crede-ma ca si pe Ro sunt oameni de mare valoare ca si pe En. Us. Fr. dar lumea a ajuns sa ii accepte mai usor pe straini decat pe apropiatii lor.Pacat ca lucrul asta nu e si viceversa :)
 
Sus